Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyenek az orvosok a Pannónia...

Milyenek az orvosok a Pannónia Dental Plusz Kft. Rendelőben? (Budapest,13. ker. )

Figyelt kérdés
Jó dokik vannak? Rendes munkát végeznek? Mik a tapasztalatok? Tényleg minőségi munkát végeznek?
2011. júl. 6. 17:17
 1/2 anonim válasza:

:)Két héttel ezelőtt bejelentkeztem a Pannónia Dentál Plusz fogászatra.Megmondom őszintén, kicsit aggódtam, mert akciós cirkón koronát (hidat) kértem..és ugye ami akciós, nem mindig a legjobb....Na, de most, teljesen el vagyok magamtól ájulva...Olyan szép lett a mosolyom..:))

A Doktornő (Dr. Iván Éva egy igazi tündér..De tényleg.:))Olyan precízen, finoman dolgozik..és nagyon korrekt! Kértem fogfehérítést is...az is szuper lett!és nem is fáj.. Én biztosan vissza fogok menni hozzá..Eddig a Volom fogászatra jártam tömetni,ők is nagyon jók, sőt profik,de nagyon drága.Tehát marad a Pannónia Dentál Plusz!!Őszintén ajánlom mindenkinek!!

2013. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aham

Köszike

2014. ápr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!