Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapest Dental-ról milyen...

Budapest Dental-ról milyen tapasztalatiatok vannak? Kihez érdemes menni?

Figyelt kérdés
Köszi:)
2011. okt. 17. 23:36
 1/6 anonim válasza:

A kezelések drágák, én jártam, amíg bírta a pénztárcám. Világ életembe féltem a fogorvosoktól, de a Budapest Dental a legjobb választás, ha megengedheted magadnak! :)

Ahogy lesz pénzem vissza akarok majd menni, ott soha nem féltem.

Ultramodern, kényelmes, hihetetlen, és totál megértőek, nem bántanak semmi miatt, nem lekezelőek. Totál elégedett vagyok velük. Te is csak jól jársz.

A lehető legkíméletesebbek, injekció előtt az a málnás érzéstelenítő csudaklassz. :D

A fogorvosi szék maximálisan állitható, ülhetsz is, fekhetsz is benne, mintha ágyon lennél, persze ők állítják be mikor mire van szükség, de mindig kényelmes, én ott biztonságba éreztem magam.

Szuper, ne félj. Bátran ajánlom.

2011. okt. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én Dr. Benk Irénnél voltam, csak ajánlani tudom. Fiatal kedves, empatikus, kommunikatív, elmondja mi után mi jön, mit fog csinálni, mire számíthatsz, nagyon rendes, és érti is a munkáját.


Ám előző voltam.

2011. okt. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó tapasztalataink vannak, Guti doktornőt és Mák doktornőt is jó szívvel ajánlom.

Nem olcsó, az igaz, de szerintem átlagos árai vannak és nagyon korrektek.

2011. okt. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi szépen!

Guti Doktornőhöz fogok menni,hozzá kaptam időpontot,majd mesélek.:)

2011. okt. 18. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:
X-Dental fogászatot ajánlom több egészségpénztári kártyával és üdülési csekkel is lehet fizetni és meg vagyok velük elégedve.
2011. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nincsenek jó tapasztalataim!Bár a doktornő akinél voltam, állítólag már nem dolgozik ott. Dr. Mák Edina.Már más fórumon is leírtam a történetem egy kis részét... 2010- ben mentem hozzá sajnos. Tönkretette a fogaimat, még mái napig is iszom a levét! Sorban jönnek a problémák, és vannak is, azóta is. Pont múlt héten is volt egy rezekció az egyik fogamon, ez is még az ő munkájának a gyümölcse. Nem is írom le, mert hosszú lenne...!!!!!!

Egy példa, ami azért nagyon érdekes, ez is most derült ki.

Felpróbálta ideiglenes ragasztóval, az első 4 frontfogamra a koronát! Azt mondta, hagyjuk rajta 4-5 napig, hogy lássam ok- e, stb. Majd mikor visszamentem 4 nap után, nem tudta leszedni, úgy felszorult. Azt mondta, nem baj, akkor így hagyjuk, ne aggódjak, nem fog leesni, jól felszorult. Azért aggódtam, de megnyugtatott. Ez volt öt éve, de azóta, főleg nyári időszakban, állandóan a frontfogaimnál az ínyem begyullad! Most mondta egy fogorvos, hogy nem érti mi lehet a baj, talán a ragasztóra lehetek allergiás? Majd elkezdtem sorolni neki, hogy miken mentem és megyek végig az elmúlt 5 évben, és azt mondta, hogy micsoda??? nincs felragasztva a korona rendesen? Majd elmondta, hogy a ragasztónak nem csak az a célja, hogy felragassza a fogat, hanem, hogy minden kis rést kitöltsön! Nálam 5 éve a baktérium és a nyál bemegy a korona alá, amit fogselyemmel sem tudok kiszedni, és rongálja a fogam! A nyál pedig, egy bontó enzim, és ha a korona alá megy, a lecsiszolt fogaimban, nagy károsodást tud okozni. Most nincs pénzem kicseréltetni a koronákat, de félek, hogy teljesen elrohadtak már az öt év alatt a koronák alatti fogaim. Ez csak az egyik dolog, ennél nagyobb problémákat is okozott nekem, de hosszú lenne leírni, a lényeg, hogy ne menjetek hozzá! De azért szerintem így laikusként is belegondolva, egy ilyen dolgot egy fogorvosnak tudnia kéne. Nem? Talán, azért nem akarta leszedni a koronákat, mert sérülhetett volna a korona is, meg a fog is, és az neki lett volna ciki, és anyagilag sem járt volna jól, ha újra kellett volna csinálnia...

Kicsit hosszú lett, de ez csak egy töredéke annak, ami problémáim vannak azóta is doktornő munkája miatt...

2017. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!