Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért van feszítő érzés az...

Miért van feszítő érzés az ínyemben?

Figyelt kérdés
Lehet nem is pont az ínyembe, nyomó érzés.De nem állandóan, csak ritkán. És ez azóta van amióta nagyon erősen ráharaptam. És főleg akkor van ez az érzés amikor fekszem. De akkorse mindig.
2011. júl. 6. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lyukas az egyik fogad és a belül gyulladt rész megnyomódott amikor ráharaptál.Az ínyed alatt azért is fájhat, mert ez a "beteg" rész a fogadban már elért túl sok eret és majd lehet, hogy gyökérkezelni is kell. Szerintem menj el fogorvoshoz, ő majd biztosat tud mondani.
2011. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lyukas fogam tuti nincs. Egy tömött érzékeny fogam van, de már az sem annyira érzékeny.
2011. júl. 6. 18:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam ma fogdokinál. Azt mondta így ránézésre nem tud mondani tul sokat. Tömés rendbe van. Majd nemsokára visszamegyek röntgenre, mert lehet a bölcsességfogam miatt is van, ami elvileg most akar kibújni.
2011. júl. 6. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!