Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó fogsoromnál jobb oldalt...

Alsó fogsoromnál jobb oldalt leghátul az utolsó fogam mellett szúrós érzés van az ínyemben, ha megnyomom akkor is szúr, lehet hogy fog nő?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hány éves vagy, de igen, lehetséges, hogy a bölcsességfogad készülődik megszületni! :)
2008. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2008. jún. 3. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű, hogy nő a bölcsességfogad. Én is szúrást éreztem mikor növésnek indult. Lassan fog kijönni, pár hónapra abbamarad, majd megindul megint. Velem ezt játszotta. Rossz helyen is nőtt ki, úgyhogy a felsőket ki is húzták.
2008. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a gyors választ
2008. jún. 4. 05:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma észrevettem a másik oldalon is, hogy szúr ha eszek, akkor az is fog lesz?
2008. jún. 4. 06:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Nekem pl. egymás után jöttek ki, de vkinek ki sem nő soha.
2008. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, nézesd meg.

Sajnos ma már a legtöbb embernek rosszul jön ki a bölcsességfoga. Lehet vele gond.

Nem hiányzik neked, hogy begyulladt szájjal, nagy fájdalmak között kelljen műteni.

2008. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!