Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért van a szám szegletében...

Miért van a szám szegletében lepedék?

Figyelt kérdés
nem szoktam gyakran nyalogatni a számat, csak néha, főleg azért, mert a szegletében fehéres, nyúlós váladék van. az az érdekes, hogy nem is állandóan. sokszor teljesen rendben vagyok, aztán egyszercsak olyan (bizonyos napokon). nagyon kellemetlen, mert már egyik exem szóvá tette, meg pl. amikor érzem és törölgetnem kell, vagy próbálom lenyalni feltűnést kelt... ez valami betegség, vagy a táplálkozástól, stb. függ?
2011. júl. 7. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez velem is előfordul, főleg télen mert akkor hamarabb kiszárad a szám, de én mindig "megnyalom" lehetőleg kevésbé feltűnően, mert egyszerűen utálom ha már érzem hogy húzódik a számon a bőr. De nálam ez inkább csak télen fordul elő, szerintem a nyál miatt lehet...nem tudom, én fogom és a kezemmel letörlöm vagy zsepivel és megoldva :)
2011. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!