Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lesz fehér lepedék a...

Mitől lesz fehér lepedék a szám szélén reggelente?

Figyelt kérdés
Fogat mosok 2x naponta, szájvizet is használok, rágózom, mégis ez van. Mitől? Nem tudom elképzelni honnan kerül oda ennyi "cucc". Ja és férfi vagyok, heteroszexuális, szóval....nem felbüfögöm.
2011. szept. 23. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
folyadékbevitel rendben van?
2011. szept. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor vashiányos voltam, nekem is ilyen volt a szám. Akkor mondták, hogy attól volt. Aztán kaptam folsavat és jektofer injekciót és rendbe jött a vasam és elmúlt a számról a fehér lepedék is. Menj el orvoshoz és nézesd meg a vasadat.
2011. szept. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Semmi komoly nem kell aggódni... ha kicsit magasabb a sóbevitel a szervezetbe gyakran előfordulhat,hogy reggelre kicsapódik ilyen formában,mivel egyéb anyagokkal is keveredik... Csökkenteni kell a sóbevitelt, ha így sem csökken, vagy nem múlik el ,akkor tényleg menj orvoshoz...
2011. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Folyadék bevitel rendben van, a vas nincs, nem is tudtam(nem is mondták)hogy ilyen tüneteket okoz. Köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 23. 16:26
 5/5 anonim válasza:
52%
Lehet hogy Fluor Tomival álmodtál...
2016. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!