Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tetszenek nektek ezek a fogak?

Tetszenek nektek ezek a fogak?

Figyelt kérdés

na mit szoltok hozza? igaz,hogy nagy lapat fogak ?


[link]

[link]


2011. júl. 7. 19:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
oszinte velemenyeket varok.... es fejtsetek ki :p koszi
2011. júl. 8. 09:55
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért vagy ennyire ráizgulva, csak kérdezősködsz állandóan, de információt nem adtál, csak két homályos fényképet.

Készíts ezeknél jobb képeket szemből, külön alulról és felülről is, hogy jól, élesen látszódjon a fogsorok íve, a fogak elhelyezkedése az ívekben. Ebből nem lehet megmondani, de valószínűleg felül szűk a hely, ezért torlódnak a metszőfogak. Palatinális expanderrel, esetleg két kisörlő eltávolításával és Damon szabályzóval valószínűleg szép, esztétikus fogsort lehetne elérni.

2011. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nem mondhatom hogy szép...

mondjuk én csak az én fogaimból tudok kiindulni, és hála az égnek azok szabályosak és elég fehérek, de szerintem egy sima fogszabályzó, és szép lesz.

De látom felül nem lág ki a fogaid felett az így, az jó, mert ha nagyon a fogaid, és még ki is lóg, na az már csúnya...am fogszabályzó után már csini lesz ;)

2011. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!