Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap tettek fel a fogszabaly...

Tegnap tettek fel a fogszabalyzom es iszonyatosan huzza a gogaim. Az egesz felso fogsorom faj (csak felsot fogszabim van) d meg a szajpadlasom is. Ha hozzaerek is belehalok. Ez normalis? Meddig fog meg fajni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
normális. sajnos ezt a pár napot ki kell bírni.
2011. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de hany napot?? :o tegnap ota 3 joghurt volt a kajam es ehes vagyok!! :///7
2011. júl. 8. 12:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem így az elején lesz az egy hét is. :/ Sajnos ez normális,de nagyon rossz érzés. Nem nagyon tudsz mit csinálni vele. Majd mikor mindig húznak rajta,mindegyik után nagyon fog fájni ,de majd csak olyan 3 napig. De most az eleje nehezebb. Én enni sem tudtam ilyenkor.
2011. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1 het??? uuuh!! en annyot nem birok ki. mindenki eszi a kiflit meg a kalacsot meg mindent en meg a kinder pingvint sem tudom megenni. csak fozeleket meg joghurtot eszek.. :(
2011. júl. 8. 12:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos ilyen. Nem egy leányálom a fogszabályozás. :S
2011. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de legalabb fogyok tole :) nem vagyok kover de vekony sem (szerintem) mindegy. ha akarnek sem tudnek csokit vagy pizzat vagy hamburgert enni.. igy legalabb nincs akkora kisertes. de szert mar elmulhatna a fogfajas. SZEDJEKLE!!!!!!!!! :////
2011. júl. 8. 22:44
 7/12 anonim válasza:

Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, de mennyibe került a fogszabályzás, hogy csak felső?

köszönöm..:)

2011. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

az egyénfüggő hogy mennyi ideig fáj. én 3-4 napig nem tudtam szilárd kaját enni. az egyik barátnőm meg több mint egy hétig. de nagyon megéri hidd el! nekem tegnap szedték le a fogszabimat :)


am én gyümölcsöket ettem összepürésítve, tejberizst, meg kipróbálhatod azt hogy kakaóba beáztatsz kalácsot vagy zsömlét, vagy valami péksüteményt. vannak olyanok akiknek nagyon ízlik, próbáld ki. nagymamámnak az volt a mániája hogy ilyennel tömött... xD

2011. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsóelőttinek, azthiszem, 30000 de fém és van olyan ami porcelán és az kb 3szor ennyibe kerül. többieknek köszönöm.
2011. júl. 16. 14:30
 10/12 anonim válasza:

még mindig fáj? mert nekem is lesz és félek attól h fájni fog de jót fog tenni nekem is mert én sem mondhatom vékonynak magam és legalább fogyok pár kilot.

ha az én véleményemet kérded akkor hoghurtot ,tejberizst,és kefirt egyél!

egyépként hány éves vagy és magándokihoz jársz-e ,és te választhattál ilyen szinesgumikat

2011. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!