Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem múlik el a lüktetés, mit...

Nem múlik el a lüktetés, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már jó pár hónapja járok fogorvoshoz, egyik fogamat gyökér kezelte, sokáig nem is volt probléma, jártam hozzá de nem tömte be, 2 hete azt mondta most már be fogja tömni, ám közben én elmentem nyaralni. Tegnap jöttem haza, ettem egy hideg tésztasaláta féleséget, és akkor nagyon elkezdett lüktetni a fogam amelyik gyökér kezelve lett. Sajnos fogorvos csak hétfőn van addig ki kell húznom valahogy, tegnap vettem be fájdalom csillapítót de sokat nem segített. Már nem fáj inkább csak olyan érzés mint ha ki akarna ugrani a helyéről.
2011. júl. 9. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Húha.. szerintem moss fogat alaposan ott ahol fáj(lehet hogy belement valami és ezért lüktet! Kamillateával öblögesd, vegyél be fájdalomcsillapítót.

De én nem vagyok orvos, de valszeg én ezt csinálnám ha nekem fájna így.

Reméljük nem húzás lesz a vége..:(

2011. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!