Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül a fogfehérítés...

Mennyibe kerül a fogfehérítés 18 év alatt?

Figyelt kérdés
És hol éri meg csinálni? elől az eggyik fogamon korona van így az sárgább mint a többi, és nem valami szép. Hol tudom megcsináltatni? És kb. mennyiért? Budapesti vagyok.
2011. júl. 10. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanannyiért, mivel ez csak esztétikai "beavatkozás", ezért nincs rá támogatás.

A holt nem tudom, nem vagyok pesti.

2011. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a korona sárgább, akkor azt nem fehéríteni kell, hanem kicseréltetni fehérebbre. A fogfehérítés ára elég változó, van ahol 40 ezer körül is megcsinálják, máshol meg 100 ezer felett van.
2011. júl. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen kuponos oldalak (Kupon Világ, Bónusz Brigád, stb.) szokott sokszor küldeni ajánlatot kedvezményes fogfehérítésről, szerintem figyeld ezeket.
2011. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az utolsónak főként, most néztem meg a kuponokat amit küldtek és pont van benne egy hasonló. :D

A kérdésem az lenne hogy ez a fehérítés hogyan zajlik? Amit én kaptam ott azt írják, hogy fehérítő hatású fogkő eltávolítás. Akkor ez tulajdonképpen nem is fehérítés igaz?

2011. szept. 6. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az nem az! Van sínes, amit lenyomat után készítenek abba megy bele a cucc és otthon magadnak csinálhatod. Van a Beyond nekem ezzel lesz csinálva egy hét múlva, az rendelői. Kennek cuccot a fogra és hideg lámpával világítják 3x10-15 percig. Előtte persze fogkő levétel, polírozás.
2011. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pl otthon szoktam fehéríteni, feloldódó csíkokkal. 1-2 hétig csinálom, aztán kb fél évig nem. Whizzer-t használom, de biztos van többféle.
2011. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!