Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájni fog? (Kérdésed túl...

Fájni fog? (Kérdésed túl rövid, magyarázatod túl hosszú. )

Figyelt kérdés

Utolsó tejfogamról lejött a zománc,és elrontja a fogsorom, ami igazából szép. A gond az, hogy nem mozog viszont felette (!) elkezdett nőni helyette az utána következő. Ezért el akarunk menni kihuzatni, de mivel nem mozog, ugye nem fogja be injekciózni? És ha nem, attól még fájni fog ha kihúzza? Húzták már ki fogamat, de az mozgott. Ja, és ugye nem kell majd fogszabályzó? Azt mondják, fáj. :(

11/L


2011. júl. 12. 19:07
 1/4 anonim válasza:
Tejfogról van szó, úgyhogy nem hinném, hogy fájni fog. Nekem fúrták a tejfogamat, érzéstelenítés nélkül, kellemes bizsergést éreztem :D Szúrj ki egy pontot a falon, zárd ki a külvilágot, és nem is fogod észrevenni. Nálam oltásoknál ez szokott bejönni ;)
2011. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Még megvannak a tejfogaid?Heh :D.Nekem az utolsó már 9 évesen kijott :P
2011. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne parázz!!!!! nekem 1 cápafogat.( a tejfogmögül kinő a csontfog. ) húztak,nem fájt egyáltalán. viszont laza volt...csak ki"kapirgálták" sray érzéstelenítőt kaptam. viszont sokszor kaptam már szuris érzéstelenítőt DE TÉNYLEG NEM FÁJ! belerakják a szádba,és kb. 30mpig ott tartják és csak hát olyan mintha elszívnák az energiád...ne fél tényleg nem fáj! nem azért mondom h megnyugtassalak csupán az én tapasztalataimat!

11,5/L

2011. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az egyik osztálytársamnak még 8 tejfoga van meg :D köszi, már nem félek annyira :)
2011. aug. 22. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!