Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt mi okozhatja? (Kérdésed...

Ezt mi okozhatja? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete kiszedték a varratokat a számból, azóta már teljesen összenőtt az ínyem, de nagyon fura ízű valami jön onnan a helyéből! Lehet, hogy gennyezik? Vagy mi lehet ez?
2011. szept. 18. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy begyulladt. Menj vissza vele dokihoz.
2011. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem most ugyan ez a bajom... ez genny, de rohadtul elviselhetetlen az íze és idegesítő nekem legalábbis. be van gyulladva az ínyed, és ha visszamész az orvoshoz akkor se változik semmi.. megmondom mit fog csinálni: tesz bele gyógyszercsíkot, mondja hogy este vedd ki, és ahogy kiveszed újra érzed a genny zamatos ízét... én tantum verdével fújkálom, de az sem ér semmit, kamillateával öblögettem, semmit nem ért..úgyhogy én egyenlőre várok a csodára meg hogy ez a sok hülyeség javítson valamit a szitun. sok szerencsét
2011. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát igen elég rossz íze van.. :S de amúgy csütörtökön elméletileg megyek vissza a másik bölcsi fogamat kihúzatni, akkor majd gondolom ránéz, aztán meg mondja mi a szitu.. de viszont nincs feldagadva csak egy aprócska puklit érzek, ha hozzányúlok.. lehet onnan jön a genny.. kitartás neked is! csak elmúlik valamikor.. :)
2011. szept. 18. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!