Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tapasztalatok éber szedáció...

Tapasztalatok éber szedáció terén?

Figyelt kérdés

Fogszabályozásomhoz kell foghúzás, de rettegek tőle- nem érdekel az sem, hogy ez csak egy olyan megoldás, amivel áthidalom ezt a problémát-, így az éber szedációra gondoltam. Valakinek volt már beavatkozása ezzel a módszerrel? Azt állítják, hogy nem sok mindenre, csak ködösen emlékezik az illető majd a rendelőben történtekre. Ez igaz? Tényleg teljesen elmúlik a félelem??


U.i.: Lehet, hogy értelmetlen kérdés, de ugye érzéstelenítőt ettől még adnak? :D Köszi :D


2011. júl. 13. 15:21
 1/4 anonim válasza:
Én most vagyok túl egy hosszú fogászati kezelés sorozaton és minden beavatkozásnál kértem az éber szedációt. (Ha hosszú a kezelés (kb 2 órás), akkor van a legnagyobb értelme a szedálásnak, ugyanis én sokkal rövidebbnek éreztem a kezelést és nem volt kellemetlen.) Ha beülsz a székbe és rád teszik a maszkot, rögtön ne várj csodát.. Viszont ha megkéred a fogorvost, hogy a foghúzás előtt 10 percig szívhasd a gázt, tuti az ellazulás. Legalábbis nálam 10 perc után volt érezhető a kéjgáz hatása :) Én minden kezelés után mindenre emlékeztem. A kezelések előtt nyugtatót is kaptam, annyira féltem. Érzéstelenítőt pedig adnak.
2011. aug. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. aug. 24. 16:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, még annyi, hogy neked hol, ki csinálta? :) Köszi szépen előre is.
2012. jan. 25. 17:06
 4/4 anonim válasza:
Bocs, hogy csak most válaszolok. Budapesten a Attila úton. Dr. Pados Róbert. A világ legjobb fogorvosa! Itt a honlap címe: [link]
2012. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!