Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elmondanátok mindent a fogszab...

Elmondanátok mindent a fogszabályzóról (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A mintavétel módját már ismerem. A többi dolog, pl. milyen érzés, mi a különbség a kivehető és az állandó fogszabályzó között, mire kell vele jobban odafigyelni, mennyi idő, amíg elkészül, stb.

Ha volt/van fogszabályzótok, írjátok le a történetét, pl. ekkor volt a mintavétel, utána ennyi idő múlva kaptam meg a készüléket, ...

Mindenre kíváncsi lennék, amit a fogszabályzóról tudtok!

Nekem is lesz.


2011. júl. 14. 16:04
 1/3 xxDDdave válasza:
Hát magánorvosnál gyorsan felteszik ha kipengeted a pénzt az állandó drágább de biztosabb amikor felrakják 1 hétig nem tudsz enni mert nagyon fáj! Nekem már levették az állandót tökéletesek a fogaim kell éjszakai fogszabályzó ami levehető kb. annyi ideig ameddig fent volt a rögzített! Am meg sokszor moss fogat és tisztítsd mert elromlanak a fogaid!
2011. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt még nem tudom, nekem állandó vagy éjszakai lesz mert még most fogják kiértékelni a fogröntgent, és szeptember 13-ára rendeltek be lenyomatvételre.
2011. júl. 14. 16:31
 3/3 anonim válasza:
szia:) nekem már van állandó, szívesen elmondanék róla mindent, ha érdekel, írj privit:) 16/L
2011. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!