Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magánrendelőbe gyorsabban...

Magánrendelőbe gyorsabban kész van a fogszabályozó mint sztk-ba?

Figyelt kérdés
Kedden megyek először fogszabályozó ügyben (magán) fogorvoshoz! És azt szeretném kérdeni, hogy még a nyár folyamán meg lesz a fogszabályozó? Hányszor kell menni a fogszabályozás előtt?
2011. júl. 14. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem függ attól, a fogaid állapotától függ.
2011. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy mire gondolsz. Ha a készülékre és annak felrakására az néhány alkalom. Nem tudom hogy te milyen időközönként fogsz járni, de nekem 3 hónap volt az első alkalommal, foghúzással és mintavétellel együtt. Az utolsó alkalom után megrendelte a készüléket és rá kb. 3 hétre fel is rakta. A fogszabályozás előtt az előbb leírt 3 alkalom szokott lenni de ha nem kell fogat húzni akkor szerintem korábban meglesz. Remélem segítettem neked :) én már 2 éve élek "együtt" a fogszabályzóval szóval kitartás :)
2011. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Egyébként azóta voltam már konzultáción és csinált röntgent, sajnos mondta, hogy az alsó bölcsességfogakat ki kel húzni! :( Szóval még megyek a foghúzásra aztán valamikor utána.. :)
2011. júl. 24. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!