Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit használjak herpesz ellen?

Mit használjak herpesz ellen?

Figyelt kérdés
Valami gyors gyogyulást előidező gyógyszer vagy akármi kéne. Az utóbbi 2 hétben már ez a harmadik, ma reggel jött elő. Lassan már depressziós leszek miatta. Folyton kenegetem fogpasztával, ecettel, Aciklovir krémmel, borogatom jéggel, teszek rá tapaszt.
2011. júl. 15. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Richtofit herpesz kenőcs vált be!
2011. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zovirax kenőcs se rossz kb 1000Ft

elég kis tubus de nem kel rá sok.

Én mikor érzem ,hogy valami akar lenni a számon bekenem és ki se tud alakulni a herpesz.

2011. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tiszta jó, hogy te megérzed, a kialakulását. Nekem általában reggelre jön ki mindig. Nagyon sunyi a kis cucc XD

Amugy én már anynira paranoiás lettem a herpesztől, hogy kb 2 havonta kijön, mielőtt lefekszek aludni mindig körbekenem a számat ilyen herpeszkrémmel :D

2015. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Coompeed herpesztapasz. Draga de nekem bevalt, pedig gyerekkorom ota kuzdok vele. Idobe elkapod ki se jon. De ha kijon es ugy ragasztod le nem olyan csunya. Meg nem fertozod tovabb magad. Ha elmult a fogkefed csereld le mert visszafertozod magad. Cinket meg szedjel. Vagy epavirt kuraszeruen dmbe lehet kapni
2023. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!