Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan mostok fogat?

Hogyan mostok fogat?

Figyelt kérdés
Ti milyen fogkrémet használtok (név, típus)? Milyen fogkefét? Mikor, milyen gyakran mostok fogat (naponta)? Milyen gyakran cseréltek a fogkefét?
2009. ápr. 1. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Colgate-et használok,mikor milyen típusút,de általában mentolosat.Colgate 360° Sensitive-et használok fogkeféből,naponta 2x mosok.És 3havonta cserélem a fogkefémet.:)És te?:)
2009. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most éppen colgate whitening. Fogkeféből valami noname vackot. cserélni akkor szoktam, hamár szétment, de időben az nemtom mennyit jelent, nem szoktam figyelni. Alapból naponta kétszer mosok fogat, de mostanában rászoktam, hogy reggel csak szájvízzel öblögetek egyet, mert jóval gyorsabb.
2009. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
citromos colgate-ot(borzalmas íze van amúgy.) és én is colgate sensitive fogkefét használok, napi kétszer és változó, hogy mikor cserélem.
2009. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vmilyen Colgate fogkrémet fasználok, és én is noname fogkefét. napi 2X mosok, reggel-este, jó alaposan, a fogsorom minden oldalát többször átsúrolom.
2009. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aquafresh avagy a franciaszínű fogkrémet,Signal fogkefe,napi 2x,reggel suli elött,este közvetlen elalvás elött és 3 havonta cserélem.
2009. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!