Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvos vághatja a fogínyt?

A fogorvos vághatja a fogínyt?

Figyelt kérdés
Hátul van egy törött fogam,nagyon félek,hogy vésés lesz a vége.Csak a szájsebészeten végeznek ilyen beavatkozásokat?A fogdokinak nincsen olyan szerszáma,amivel letudja tolni az ínyt?Mihez hasonlít maga az érzés,hogy vésnek,Feszítő?
2009. ápr. 2. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A fogszakorvos is képes a feladatra, csak az a kérdés, hogy SZTK

vagy magán rendelésre mégy,

mert az SZTK-ban már nincs erre finanszírozás, ezért "elfelejtették" már az ottani kollégák a dentoalveoláris sebészeti feladatokat,

no, de igazuk is van...

2009. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magándoki szerintem csinálhat és csinál is, ők azért jól felszereltek.

Nekem még nem véstek, nem tudom, milyen, de menj valami "puccosabb" helyre, ott azért van szakértelem is, meg sok befektetett pénz. És viszonylag kevés kókler.

2009. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem fáj a vésés, mert előtte alaposan beinjekcióznak. anyukámnak vésték a bölcsességfogát, nem érzett semmit, csak a műtét után mikor kiment az érzéstelítő, majdnem megőrült, úgy fájt a helye.
2009. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 2. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!