Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki kell huzni a bal felső...

Ki kell huzni a bal felső bölcsességfogam, mert ferdén nől. Még csak félig van kint. Kinek milyen tapasztalata van? Fájdalmas?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem fáj, csak kellemetlen. Nekem egy hete szedték, és egy hónap múlva műtik a másikat.
2011. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
neked az ínyt letolták róla,vagy simán ki lehetett húzni?
2011. szept. 16. 18:33
 3/14 anonim ***** válasza:
a bölcsesség fog kihúzása felér egy szexuális élménnyel! simán kihúzzák az Íny letologatást meg felejtsd el azt csak priváton csinálják!
2011. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne félj! Nekem mind a 3-at úgy húzták, hogy csak félig volt kinőve. Simán fogóval történt, nem kellett az ínyt letolni. A leghosszabb is 3 percig tartott. Ha egyenes a gyökere, akkor pár perc az egész, ha nem, akkor hosszabb idő.
2011. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom,nem is a huuzastol felek hanem a rosszul lettol :( a multkori gyokerkezelesnel elajultam,nem szeretnem megegyszer azt átelni,remelem tenyleg par perc lesz....
2011. szept. 16. 23:42
 6/14 anonim ***** válasza:

Első voltam:


Nekem nem lehetett húzni, mert nem tudta megfogni fogóval, alig volt kint a teteje, de nem tudott kinőni. Felvágták az ínyt mellette, és kifarigcsálták valahogy. Magándokinál voltam. Sok érzéstelenítőt adott, Így tényleg csak Azt éreztem, hogy feszegeti. Semmi problémám nem volt vele, a következőtől már nem is félek :)

Az sztk-s kezelésekről viszont sok rosszat hallottam, szerintem ennyit megér. Sok sikert ! :)

2011. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, nagyon be volt nőve, szenvedett vele az orvos, de maga A kiszedés 6 perc volt.
2011. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fogorvosa válogatja...Az enyém-addig több éve nem mertem fogdokihoz menni-adott egy pici kék pirulát,1/2 óra múlva fütyürészve bementem,nem éreztem semmit,már másnap kezdett begyógyulni a seb. Igaz, a dokim nem 'húz',hanem egy spéci kampóval szépen kiemel.Deni-papi
2011. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 freestone válasza:
Nekem a mellette levő fogamat is tönkre tette, ezért kettőt húztak egyszerre. A húzás nem fáj, az érzéstelenítő injekciók miatt. Feltétlenül írass ki Cataflamot, nekem szükségem volt rá, 4 napig az ágyat nyomtam. Aztán visszamentem, ott kitisztították és egy hétig jártam vissza minden nap ismét tisztíttatni. Pár hét múlva jöttem rá miért: Egy pár "alkatrészt" (apró csont vagy fogdarabkákat) bent felejtettek és apránként lökődött ki. Kb.3 hónap alatt lettem túl rajta, többszöri sebtisztítás után. Szóval nem mindegy ki csinálja, én egy hentest fogtam ki a szegedi szájsebészeten.
2011. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gondolom már túl vagy a húzáson. Milyen volt? :)
2011. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!