Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítés. Ez tényleg nem...

Fogfehérítés. Ez tényleg nem káros- magyarázat lent?!

Figyelt kérdés

Inkabb oblogess 3%os hidrogen peroxiddal (H2O2), amit a gyogyszertarban kikevernek neked.

Hetente 3x 4x kb. 20-30 masodpercig. Kopd ki es oblitsd ki a szad tiszta vizzel. Tutti hogy ket heten belul latvanyos feheredest fogsz tapasztalni.


Es mielott a sok okos a nyakamnak esik, kozlom, h en evek ota hasznalom, az ismeroseim azt hittek 100ezreket koltottem feheritesre es meg a fogorvosom is megnyugtatott, hogy egyaltalan nem karos (amig nem nyeled le) es fogaim elertek termeszetes feherseguk csucsat, azaz az enyemek feherebbek mar nem lesznek. Nem is baj, mert tokeletesen meg vagyok elegedve veluk.


(amugy ez ugyanaz a szer amit a nok a hajszokitesnel hasznalnak, persze szokitopor nelkul)



Ezt itt olvastam kipróbálnám de ez tényleg nem káros? szerintetek? köszi a válaszokat


2011. júl. 24. 01:02
 1/6 anonim válasza:
kérlek ha kiprobáltad írj ide levelet. psvzsolti@citromail.hu ÜDv.
2011. júl. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké küldök majd de először megvárom mit válaszolnak mivel énse merem kipróbálni még
2011. júl. 24. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de tekintve, hogy megváltoztatja a fogak természetes színét, nem lehet túl barátságos szer...
2011. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sine.lacrimna ***** válasza:

Engem is kíváncsivá tettél. Én sem vagyok elégedett a fogaim színével.

Én a szám nyálkahártyája miatt izgulnék, hogy nem marja-e ki?

2011. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jeee, ez az en kommentem :)


Pont tegnap este is oblogettem vele. Ma reggel lusta voltam, pedig gondoltam ra. (Amugy van egy flakon itt az irodaban is, ha esetleg kedvet kapok, semmi nem tart vissza hogy hasznaljam. Illetve serules eseten a sebet fertotleniteni vele a legjobb)


Lehet hogy igy ismeretlenul nehez elhinni amit irok, hisz irhatom hogy szoke fiatal cicababa vagyok, kozben meg egy oreg kover ferfi...

Aki tobb bizonyossagot szeretne annak szivesen irok privatban, hejj, meg akar az igazi nevem is megadom es megkereshettek az iwiwen.


Nem irnam ide, hogy oblogessetek vele, ha en magam nem hasznalnam.

Hetente kb. 4x 5x hasznalom. Ennek mar tobb eve. Eddig meg egy fogam sem hullt ki miatta es a szam nyalkahartyajat sem marta ki. (Lenyelni nem szabad, de amugy artalmatlan).


Esetleg aki csodalkozik, hogy miert nepszerusitem ennyire a hidrogen peroxidot, annak elarulom, hogy nincs anyagi erdekem, hisz a H2O2 a termeszetben is elofordul (a noi huvely is eloallitja) de az egyik kedvenc hazi-csodaszereim koze tartozik, mert rengeteg alkalmazasa van es ha esszel hasznaljak akkor csak elony szarmazik belole.


A minap peldaul az erkelyen betetvesedett novenyeket spricceltem le H2O2-vel es volt tetu/nincs tetu.


Szerenyen kijelenthetem, hogy tapasztalt hasznaloja vagyok a H2O2-nek es ha van valakinek kerdese, szivesen valaszolok.


Ui: szemelyes sztori: a parom tobb ev utan egyszer odajon es piszkalja elol a fogam es csodalkozva tapasztalja, hogy van egy tomes a felso bal 2esben. Eddig sosem latta, mert a tomes fogszinu volt. A hidrogen peroxidtol a fogaim kifeheredtek de a tomes maradt olyan amilyen volt es ezuttal a feherebb fogak kozott lathatova valt. Ki kellett csereltetnem a tomest a fogorvossal mert mar engem is elkezdett zavarni a "szurkesege". Az orvos azt mondta, hogy a letezo legfeherebb tomesanyagot hasznalta es valoszinu a fogaim mar nem lesznek feherebbek, es mikor mondtam, h a H2O2nek koszonhetem, egyaltalan nem lepodott meg es szinte termeszetesnek vette, hogy hasznalom.

2011. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SwedishTime válasza:
Ne hallgassatok rá. A trollok nem adnak a szájhigiéniára, ezért nem használnak se szájvizet, se mást. ÉS az ő fogai tutira nem fehérek, mivel a trollokat a hidrogén-peroxid sem fogja ;)
2011. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!