Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Le fog lohadni a foggyökeremné...

Cleptomaniac kérdése:

Le fog lohadni a foggyökeremnél a gyulladás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap voltam gyökérkezelésen, de mivel be volt gyulladva a fogam, gyökérölőt tett bele a fogorvos, majd lezárta. Mára begennyesedett az ínyem, mikor délután visszamentem a dokihoz, kifakadt a gyulladás, és véres genny jött belőle. A doki kipucolta a fogam, ameddig tudta a fájdalom miatt, és nyitva hagyta. Hazafelé vettem észre, hogy a gyökérnél, az orromlyukam alatti részen (ja, felső fogsor, bal 2. fog) kezd bedagadni. Most már fáj is, főleg érintésre. Kérdésem az, hogy kivárjak vele néhány napot, hátha hat az antibiotikum, vagy holnap körzeti orvos, és esetleg szájsebészet. (mert a fogdokim holnaptól szabin van)
2011. júl. 26. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
fájt a gyökérkezelés?
2011. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem gyökérkezelte, csak kipucolta, és valami gyökér-elölő-szert rakott bele. Nem az ideget akarta kiszedni (egyelőre). Ezt a szert kellett ma kiszedni belőle, és próbálta kitakarítani a csatornát.

Bírtam volna még egy kicsit, de a doki inkább abbahagyta. Azt mondta, várjuk meg az antibiotikum hatását, és utána pucolja tovább. Ha nem javul, húzás :(

2011. júl. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!