Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mik a tapasztalatok a budapest...

Mik a tapasztalatok a budapesti Magic White Fogászattal (a Moszkva térnél) kapcsolatban? Ismeri őket valaki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
jó partyk szoktak ott lenni.ismerem hát a főnököt Józsinak hívják.
2011. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, így találtam ide a google-ről. Esetleg azóta valami tapasztalat?
2012. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem már van tapasztalatom. Megfelelőnek tartottam őket.
2012. ápr. 5. 14:11
 4/8 anonim válasza:
Ugyan már nem mai a kérdés, de ez engem is érdekelne... Fogkőeltávolítást néztem náluk, és olvasgattam a témában, írnak jót is, rosszat is, meg hogy dokifüggő (persze mi nem dokifüggő?), de konkrétan erről a rendelőről nem találtam semmi tapasztalatot, véleményt... Szóval a kérdésem az lenne, hogy mit jelent, hogy megfelelőnek tartottad őket? Jól megcsinálták, amit kellett, nem fájt, tehát jó volt tényleg, vagy elviselted egyszer és többet nem mennél oda?
2012. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ismerem a teljes csapatot személyesen. Nagyon frankó orvosok vannak és az asszisztensek tüneményesek. Személyes tapasztalataim tömés volt és fogfehérítés. Mindkettőt nagyon profin csinálták meg. :)
2012. nov. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen igen jó fogászat, többször is jártam ott. Én mindenkinek csak ajánlani tudom!: )
2013. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fogszabályzós hölgy nevét tudja valaki esetleg? Talán valamilyen Krisztina de elfelejtettem.
2013. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ZoPéter válasza:

Én csak az Istenhegyi útit ismertem meg a Bónusz Brigádon keresztül. Valószínűleg oda költöztek.


Képtelen történet. Előre bekérik a beültetés szuperkedvezményes árát. Aztán szükségesnek tartanak minden vizsgálatot, ami nincs benne a bónuszban, ezeket kifizettetik, aztán telefonon bejelentik, hogy gyakorlatilag nem végezhető el a beültetés.

2014. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!