Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört a fogamból egy darab,...

Letört a fogamból egy darab, és most nagyon érzékeny ott. Elmúlik? Vagy fájdalomcsillapítót szedjek vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem fáj, csak a hidegre marha érzékeny, de nagyon....rágni is tudok vele azzal sincs gond. De a hidegre, melegre...nagyon belehasít.

A gon az hogy elmennék fogdokihoz, de szabadságon van..::S

mi pedig jöv héten mennénk nyaralni, most így nemtudom hogy kéne.

Nagyon szeretek hideget inni.

Van valami ami érzéketleníti? vagy mit tudnék tenni?

Másik fogorvoshoz nem akarok menni, mert rossz híre van, magánrendelés meg iszonydrága.

vagy esetleg valami érzéstelenítóspríyel fujkáljam be?


2011. júl. 29. 20:18
 1/8 anonim válasza:

Ha fontos akk menj el mindenképp orvoshoz vele...

Ha meg ennyit nem birsz sajnálom de akkor csak annyit mondhatok h sz0pjál vele...

2011. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

elmék ha fizeted....:D

spórolok a nyaralásra egy fölös forintom nincs.

2011. júl. 29. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem múlik el.Menj fogorvoshoz,és szépen felépíti.Nem is fog látszani,meg fájni.Mindenhol fizetni kell érte.Tehát mehetsz magánrendelésre is.Különben nem sok idő,és ki kell majd húzni.A pótlás mégtöbbe kerül.
2011. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig érdemes lenne megcsináltatni egy fogorvossal, mert pokollá teheti a fogad a nyaralást..:(
2011. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tom Benko ***** válasza:
Elmúlik egy idő után... Ha elhal benne az ideg. Sajnos van benne tapasztalatom. :( De fogorvos gyorsan megoldja, ha elmész hozzá, a dolog még magánrendelésen sem olyan életveszélyesen drága, mint gondolnád. Inkább fizesd ki, és legyen egy nappal rövidebb a nyaralás, mint az egész szarba menjen egy fog miatt. Nem mellékesen ha tört, akkor sérült a felülete, elkezd tönkremenni, begyullad, stb... sőt, a többire is átterjedhet. Nem éri meg.
2011. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elfog múlni, addig szedj fájdalomcsillapítót, és miután hazajöttél csináltasd meg.
2011. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Velem is z volt, el is mentem, kihuzattam, azóta no problem :)
2011. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálam is ez volt letőrt aztán fájt rohadtul elmentem dokihoz aztán kihuzattam.Sajnos nem tok semmit se hogy jobb legyen max fájdalomcsillapító
2011. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!