Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől zsibbad az arcom? Fáj a...

Mitől zsibbad az arcom? Fáj a fogam, ütésre érzékeny, e melett el van zsibbadv a az arcom és hányingerem van. Orvoshoz megyek, de most még nemt udok, mert doglozom. Aggódok! Volt már ilyen nektek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a fogad gyulladt,attól zsibbadhat az arcod.De hányingert ez a probléma nem okoz.Kivéve ha gyógyszert vettél be a fájásra,és annak a mellékhatása okoz gyomorproblémát.Mindenképp menj orvoshoz!
2011. szept. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lollita válasza:
egyertelmu h a fogaddal van a baj...sztem azis megeshet h hanyingert okoz a rossz fog, hogyha mar annyira elvan romolva...egy foggyulladasnak nagyon sok tunete van.. pl a hajad is hullhat. szoval eltudom kepzelni hogy ezis amiatt van. es minel elobb menj el dokihoz, rogton munka utan mert ha mar az arcod is zsibbad az mar nagyon kesoi stadium, es ha nem akarod hogy vesovel vájják ki a foghadat, ami igen kellemetlen foleg ha gyulladt, akkor meg most menj el bar igyis elobb kellett volna..
2011. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lollita válasza:
jah es meg igyis csak remenykedhetsz hogy az eljaras nemlesz durva! sok szerencset!
2011. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
voltam dokinál, elég lazán kezelték. felírtak antibiotikumot, meg valami idegvisszaépítőt .2 orvos is látta. egy szájsebész, meg egy sima fogorvos. a sima fogorvos nem látott rajta semmit. röntgen készült róla, egy hete, azon nincs semmi. a zsibbadás elvileg attól van hhogy a bölcsasségfogam nyomja az előtte lévőt.
2011. szept. 29. 09:54
 5/5 A kérdező kommentje:
egyébként ez a fogam már egyszer b e van tömve..kívülről szép fehér. és egy hete is voltam velel orvosnál. nem mondtak semmit akkor sem, tehát nem hanyagoltam el:)
2011. szept. 29. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!