Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi esély van rá h elmúlik...

Mennyi esély van rá h elmúlik a fogfájásom?

Figyelt kérdés

tömött fog, voltam dokinál és felírt egy gyulladás csökkentőt, de ez nemsegít semmit veszettül fáj, és mostjön a hétvége:S, aztmondta h akkor menjek vissza ha mindet beszedtem, mert aztmondta a tömésen nem lát hibát, de látja h bevan gyulladva

de már az egész bal oldalam fáj, a szemem alatt is érzem h zsibbad kicsit, fáj tőle a bal oldalon a fejem is :S, megtud gyógyulni ha beszedem mindet?, ja és ma szedtem reggeltől először, előtte algopyrin segített, mostmeg már azse segít, úgy fáj h van bennem 1 dalacin, meg egy algopyrin:SSSSSSSSSSSSSSS


2011. júl. 29. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fáj, kibírhatatlanul, menj el VIII.ker-be a Szentkirályi u-ba ott van a fogászati ügyelet.
2011. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A dalacin nagyon jó, de nem azonnal hat sajnos. Valahogy úgy működik, hogy ahogy szeded a napi x szemet, amennyit felírt a doki, feltöltődik a hatóanyaggal a szervezeted és akkor kezd hatni. Nekem nemrég volt ilyen, a második nap délutánjára enyhült a dolog, és a harmadik naptól már teljesen oké volt.


Szóval türelem, holnap estére, legkésőbb holnapután reggelre már nem fog fájni! Tudom, hogy nehéz kibírni, de sajnos nincs más megoldás. Ez egy nagyon erős gyógyszer, bízz benne, hatni fog. Ennél gyorsabban semmi.

2011. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Régi vagy friss tömés? Nekem előfordult, hogy az amalgámot nagyon belenyomta a lyukba a fogorvos, ideget ért és majd megbolondultam tőle, úgy fájt. Mindenesetre azért menj el dokihoz, ne szenvedd végig a hétvégét, ennyivel nem lehetne elintézni, hogy a tömésen nem lát hibát, bár be van gyulladva, aztán szedjél rá pirulát. Ott lennie kell valaminek. Nem akarlak ijesztgetni, de akár gennyes gyulladás is lehet, ami kívülről ugyan nem látszik, de szépen, alattomosan elkezd felfelé húzódni. Akár az agyadra is rámehet. Ez nem vicc! Menj el ügyeletre minél előbb!!!
2011. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kinek mi hat. Nekem a cataflan vagymi hatott, meg egy kis jegelés. Ha nem múlik nincs mit tenni ki kell húzatni.
2011. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért várd meg, amíg elkezd hatni! Nálam a dalacin akkor is hatott, amikor a cataflam már semmit nem ért, a falat kapartam, annyira nem bírta lehúzni a fájdalmat, hogy legalább el bírjak aludni. A dalacin meg teljesen megszüntette!
2011. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de nemtudok ügyeletre menni vidéken lakom, vagyis akkor kihúznák, de azért 17 évesen ne húzzák már ki a fogam, remélem bejön a dalacin
2011. júl. 29. 23:59
 7/12 A kérdező kommentje:
ja és a fogam 1 éve volt tömve, de amúgy a hideg folyadékra, meg nagyon édesre érzékeny volt nemtom ez számíte vmit
2011. júl. 30. 00:15
 8/12 k4lm0p1r1n ***** válasza:
akkor valszeg meg van repedve vagy a fogad vagy a tömésed...
2011. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
repedve nincs, készített a doki röntgent
2011. júl. 30. 17:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Még mindig nagyon fáj? Vagy már jobb lett a helyzet?
2011. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!