Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvosok maguknak tömik...

A fogorvosok maguknak tömik be, húzzák ki vagy esetleg gyökérkezelik a fogaikat?

Figyelt kérdés
Ezen sokszor gondolkoztam, mert szerintem megtudják csinálni maguknak, kivéve ha a szuvasodás vagy a probléma, nagyon eldugott helyen van a szájba. Tehát maguknak vagy elmennek más fogdokihoz?
2011. aug. 1. 02:38
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

A sebészek pedig megoperálják magukat.

Esetleg maguknak csinálják a szervátültetést.

2011. aug. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem kérdezhetted komolyan. Gondold már végig józan ésszel!
2011. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Naná. A múltkor is mentem a fogászomhoz, de mondta, hogy kicsit várjak, mert épp dolga van. Bekukkantottam, hát mit láttam? Egyik kezével fogta tükröt, a másik kezével fogta a nyálszívót, a harmadikkal, éppen fúrt, miközben az ötödikkel a fertőtlenítő nyomta a lyukba.
2011. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A negyedikkel pedig... mást csinált;) Nem semmi a doki:D
2011. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bárki el tud végezni magán egy gyökérkezelést, amit az alábbi tudományos oktatóvideó is igazol:

http://www.youtube.com/watch?v=IQaUqOoWIoc

:)

2011. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!