Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt hányszor végezhetem el...

Ezt hányszor végezhetem el egy héten?

Figyelt kérdés

Só és citromlé

Ez a legegyszerűbb otthoni fogfehérítési módszer. Csak néhány csipet közönséges asztali só és egy citrom leve szükséges a csodához.


Csak keverd jól el a kettőt és fogkefével dörzsöld át a fogaidat, majd öblítsd ki. Ez a módszer ráadásul a fogkövet is tisztítja.


ezt írja a cikk, a nagymamám egyszer ajánlotta azt az ötletet, hogy heti 1 szer dörzsöljem át sóval a fogaimat, de ne többször..


szóval szerintetek ezzel is csak heti 1 szer csináljam, vagy csinálhatom minden nap ?


2011. aug. 1. 03:58
 1/6 PincheFili válasza:
Szia! Én citrommal semmiképp sem csinálnám a helyedben, teljesen tönkre teheted vele a fogzománcot! (A sós megoldásról meg még nem hallottam, lehet, hogy jó.)
2011. aug. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ez engem is érdekelne :) válaszokat kérünk :))
2011. aug. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
valaki 3%-os hidrogén -peroxidos technikárol valamit ??
2011. aug. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A citromle halal a fogaidra, azt inkabb ne, mert tonkreteszi a zomancot. A so pedig olyan mint a csiszolopapir, igaz hogy csak nagyon kicsit, de leszedi a zomancot a fogadrol. En egyiket sem hasznalnam.


OFF: a "valaki 3%-os hidrogén -peroxidos technikárol" en nagy hirdetoje vagyok a H2O2-nek mert evek ota hasznalom hatalmas sikerrel. Keress ra a fogak/szajapolas kategoriaban, mert mar nagyon sok helyen irtam rola a kommentek kozott.

2011. aug. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igaza van az előttem szólóknak, mivel a citrom az savas, így tönkre teheti a fogadat. Ha mindenképpen csinálni akarod, akkor se minden nap, azt ne, inkább sztem egy héten egyszer. de én nem tenném. és hát a só...nem is tudom. nekem nem tűnik olyan bizalomkeltőnek, mert nem tudhatjuk, hogy mi a következménye. szerintem legjobb, ha elmész egy szakorvoshoz aki elmondja neked,hogy mit hogy kéne csinálni, mert az, hogy valaki talál a neten valamit, nem 100%-s biztosítás arra, hogy az úgy is van. sok sikert.



(amúgy mellesleg, ha nem kávézol és nem cigizel, egy nap 3-szor( reggel sé sete, még egy ebéd utánit is beiktathatsz, ha van rá módod) fogat mosol normális fogkrémmel szerintem az is sokat segíthet a helyzeten. Én ezt teszem és szerintem teljesen normális színük van a fogaimnak. persze, esz emberfüggő is, hogy milyen anyagból vannak)

2011. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ennyiii válasza:
Mossátok rendszeresen, az a biztos!
2011. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!