Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájban pattanás, vagy herpesz...

Szájban pattanás, vagy herpesz? Feszül!?

Figyelt kérdés
Szóval van a számban vmi pati féle, és fáj nagyon, olyan, mint amikor ráharapsz a szádra, és azért fáj, de ez már napok óta van, és fehér a közepe, szóval pattanásra tippelek. Hogyan lehet eltüntetni? Vagy mennyi idő alatt tűnik el? Mit tegyek, h enyhüljön, meg ne feszüljön annyira?
2011. aug. 3. 21:42
 1/5 sine.lacrimna ***** válasza:

én nem nyomkodnám, hanem öblögetnék flogosol-lal és figyelgetném.

Néhány nap alatt el kéne múlnia.

2011. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem afta. általában a nyelven szokott előjönni, de asszem a szájon is kijöhet (belül) ha tényleg az, akkor pár napon belül el fog múlni.
2011. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Nem nyomkodtam isten ments! csak ha hozzáér a kaja, akkor fáj, d einkább a másik oldlaon rágok ...
2011. aug. 3. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez afta. Baromi fájdalmas és a szájban bárhol kijöhet egy vagy akár több is egy időben, akár a mandulákon, vagy a garatfalon is.

Ha kezeled, ha nem, ált.7-10 nap alatt múlik el.

Ezeket próbálhatod rá: glykosept oldattal ecsetelni,vagy grapefruitmag cseppekkel, esetleg ha nagyon fáj elmehetsz fogorvoshoz aki vagothyl vagy ezüst-nitrát oldattal beecseteli, de sajnos ezektől sem gyógyul gyorsabban.

Türelem, és próbáld erősíteni az immunrendszeredet, hogy legközelebb elkerüld.

2011. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 4. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!