Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyit kell még várnom a...

Mennyit kell még várnom a fogszabályzóra?

Figyelt kérdés
Szóval úgy van, hogy már volt röntgen felvétel, hétfőn lesz meg a csekk befizetés, és szeptember 26. - án kell mennem akkor lesz a lenyomatvétel. És azután rendelik meg a készüléket? És ott kiválaszthatom milyet akarok? És mennyi idő mire megérkezik? Mellesleg nem magánfogorvos. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 4. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
na most ez attól függ, hogy milyen fogszabályzód lesz.. rögzített, vagy kivehetős. ha kivehetős, akkor mintát vesznek, és még akár 3 hónap is lehet, mire elkészüla készülék, és odaadják. Ha rögzített, akkor akkor is lehet ennyi idő, de inkább kevesebb... és azt ott helyben felragasztják... azt viszont nem értem,hogy mit akarsz választani:D a kivehetős készüléket a fogmintád alapján csinálják, és kész.. a ragasztott, meg mindenkinek ugyanolyan...
2011. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rögzített lesz. Na szóval arra gondoltam, hogy rögzített fogszabályzónak több típusa van. A fém, porcelán. És, hogy ezt mikor lehet kiválasztani? A lenyomatvétel után ?
2011. aug. 5. 00:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát sajnos így megy ez államin. A barátnőmnek is nagyon sokat kellett rá várni, és elég nehezen viselte. Én már elmúltam 18 és az összekuporgatott pénzemből magánfogorvoshoz mentem. Július 26.-án mentem először (lenyomatvétel+két röntgen), kedden mentem értékelésre, és jövő héten szerdán fel is rakják a készüléket. Azt nem tudom, hogy államin, hogy lehet választani a készülékek közül, de szerintem azért még bele fog telni egy-két hétbe. Remélem mielőbb megkapod! Sok kitartást hozzá! ;)

20/L

2011. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Hát igen, én is áprilisba voltam röntgenen. Mondjuk annyira nagyon sokat nem is kellett várnom, mert valakinek 1 évet is kell. Nekem kb. félévet, mert szeptemberbe a lenyomatvétel aztán október, november körül azthiszem megérkezik a készülék. Legalábbis nagyon remélem. Köszönöm szépen! :)
2011. aug. 5. 11:48
 5/6 anonim válasza:
sztem nem lehet választani. én sem választhattam. mindenkinek vesznek le mintát. én fél évet vártam.
2011. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mintavétel után félévet? És neked is állandó fogszabályzó?
2011. aug. 8. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!