Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS! Nagyon fontos! Hol lehet...

SOS! Nagyon fontos! Hol lehet kapni fogszabályzóra viaszt?

Figyelt kérdés
előre is köszi! :)
2011. okt. 27. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
drogériákban (DM, Rossmann)
2011. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincsen.. voltam mind a kettő helyen és nem is ismerik! o.O
2011. okt. 27. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Drogériákban sehol sincs! Én is nagyon sok helyen kerestem, de sehol. Csak a fogorvosodtól tudsz kérni. Jobb esetben már kaptál tőle, csak elfogyott, de ha nem mondd meg neki h nagyon kidörzsöli és biztos adni fog.!:D
2011. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kaptam tőle.. :/ De csak 3 hét múlva kell visszamennem, és addig kellene valami rá, állítólag a Heim Pál Gyermek Fogászaton lehet kapni! 800 forintért! Majd megnézem! :) De azért köszi! :)
2011. okt. 28. 09:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van már egy pár hónapja fogszabályzóm és én eleinte sehol nem kaptam ilyen viaszt. Rákerestem a neten hogy mivel lehet ezt helyettesíteni és a válasz ez volt: rágóval :) Próbáld ki..... de ha már a boltokban találtál akkor léci megmondanád melyikben?
2012. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez már rég volt azóta beszereztem kb 10 dobozzal. :D borzasztó.. amúgy a Baross utcában van egy fogászati szaküzlet, ott lehet venni, kb 250ft egy dobozzal! :)
2012. jún. 17. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A rágó szerintem nem túl jó ötlet. Mindenki (a fogorvost is beleértve) azt mondja, hogy nem szabad rágózni fogszabályzóval. Beleragad és utána akar szét is jöhet a tappancs :/
2013. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Sziasztok, bár régen tették fel a kérdést de hátha valakinek szüksége van most viaszra a fogszabalyzójához. Én ma vettem a békásmegyeri dmben!! Nézzetek be DM be mert ott legtöbbször kapni. Ha a ti környéketeken nincs Dm meg lehet rendelni az oldalukrol. 1400 ft- ba kerül viszont sok van benne. Nekem tökéletes , jó minőségű , nagyon bevált. Csak ajánlani tudom
2018. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!