Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért kellett fizetnem egy...

Miért kellett fizetnem egy nem magánrendelésen a fogorvosnál, ha van tb-m?

Figyelt kérdés
Van bejelentett munkahelyem, ezért van tb-m is, és szerdán voltam fogorvosnál, és elkért 1500 ft-ot egy tömésért.
2011. aug. 5. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert az ajtajára nemvolt ki írva:TB által támogatott el látás!
2011. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Vannak ott is fizetős és ingyen ellátások.Többnyire a sürgősségi húzás ingyenes,de lehetnek eltérések.A tömés az esztétikai kezelés ezért fizetős szinte mindenhol.Vagy inkább mindenhol.De minden rendelő várójában kint vannak a kezelések és a tarifák ill. az ingyenes ellátások!Láss!Ne csak nézz!
2011. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tőle kellett volna megkérdezned.
2011. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem fizettem se tömésért se húzásért se fogkő eltávolításért!!! Itt Hódmezővásárhelyen és Mindszenten ez a helyzet!!!
2011. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fogmegtartó kezelésekért (gyökérkezelés, fúrás+tömés, fogkő eltávolítás, stb.) ill. a röntgenért, húzásért nálunk sem kell az sztk rendelőben fizetni! Miért nem kérdezed meg a dokit? Nem ciki, a pénz az pénz!
2011. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, itt Hmvhelyen is fizetni kell, ha a hátsó fogakba fehér tömést szeretnél, illetve a pótlásokért. A többi ingyenes.
2011. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, de a kérdező nem írta, hogy fehér vagy amalgán tömés volt-e, azt tudom, hogy a pótlásokért fizetni kell, azt nem írtam, hogy azért nem!!!
2011. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem örülj, hogy CSAK 1500 ft - ot kért.
2011. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!