Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik fogorvost ajánlanátok?...

Melyik fogorvost ajánlanátok? És miért?

2011. okt. 12. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hehe, én pont olyat ajánlanék, ami nincs benne a listában. A Budapest Dentalt. nagyon kedvesek, türelmesek és barátságosak, még olyan problémás-félős ügyféllel is, mint én vagyok.
2011. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a Profident-be járok, nem olcsó, de állítólag még így is középkategóriásak az árak, nagyon jól dolgoznak és udvarisak, kedvesek.
2011. okt. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Heppdent. Nem túl drága a többi magánhoz képest, sőt szerintem teljesen jók az árak.

Nagyon kedvesek, mindent elmagyaráznak, közben is, hogy mi történik és miért. Sőt nekem elmondták előtte, amit kellett közben és utána is.

Időponthoz tartják magukat, ha nem sikerül, akkor amint kiderül a csúszás, hívnak, hogy mennyit tolódik a dolog. Ha a doki beteg lesz, akihez tartozol, hívnak, hogy új időpontot egyeztessetek. Nekem volt olyan, hogy délelőtt kellett volna mennem, ki volt kapcsolva a telefonom, mikor felkeltem egy sms várt, hogy jó reggelt, elnézést kérnek, de beteg lett a doktornő, majd hívnak új időpont miatt.


Ha több lehetőség van elmondják, nem csak azt, ami drágább, tényszerűen elmondják a lehetőségek mivel járnak és mennyiért, nekem pl. nem is kellett azonnal döntenem sem.


A kartonodra felvezetik, hogy milyen időpontok felelnek meg legjobban neked és milyen messze laksz, hogy kb. mennyi idő odaérned, így hozzá tudják nézni az időpontot.


Szóval én ódákat zengek róluk, nagyon szeretek odajárni!


Vidékről költöztem Pestre, egy ideig hazajártam a fogorvosomhoz, de nyugdíjba ment, így újat kellett keresnem. Voltam pár másiknál Pesten, elég puccos helyeken is de egy se nagyon tetszett. Volt ahol pl. úgy beszéltek velem, mint egy fogyatékos gyerekkel, és megmagyarázták, hogy majd kirohad az összes fogam, de majd ők krva gyorsan segítenek, ami be van tömve, azt is újra tömik, összesen vagy 10 fogamat akartak megcsinálni, röntgenre máshová küldtek volna, jó drága helyre, de azonnal menjek ám (heppdentnél van saját), meg tiszta fogkő is vagyok úristen, megpróbált másnap reggel tízre odahívni, miután trükkösen aláíratták velem, ha előző nap délig nem mondom le, akkor valami 6 ezer forintot kell fizetnem, állandóan hívogattak hetekig, hogy mikor megyek már, gyorsan siessek, majd ők segítenek a fogaimon. Ehhez képest a heppben a doktornő véleménye az volt, miután az egyetlen problémás fogamat megcsinálták, hogy igazából egyik fogammal sincs azonnali kezelést igénylő probléma, csak használjak fogselymet, mert van néhány elszíneződés, ami nem szuvasodás még. Még jó hogy nem vettem be annak a helynek a dumáját, ahol úgy kezeltek mint egy fogyatékost, most rövidebb lennék kb. 200 ezerrel, mert ennyit mondott a nőci, hogy annyiért megment.


Ja és a hepphez úgy mentem, hogy megfájdult a fogam, délután felhívtam őket, hogy fáj a fogam és valamikor kellene egy időpont, aztán megkérdezték, hogy mennyi idő alatt érnék oda, pár perc múlva visszahívtak és még aznap kb. két-három órával későbbre mehettem is, beszorítottak. Máshol is volt, hogy ilyennel odatelefonáltam, hogy fáj a fogam, és ilyen egy hónappal később akartak időpontot adni. Megjegyzem, nem hagytam kirohadni a fogamat, nem látszott, hogy miért fáj, a heppnél is csak a röntgen derített rá fényt.

2011. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak azért van ez a lista mert utalványom van és ezeken a helyeken fogadják el. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. okt. 12. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Heppdentes vagyok, fizettem én is ott utalvánnyal és arra sem húzták a szájukat, csak a kezelés után szóltam, hogy akkor ez most utalvány lesz és kész.
2011. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A Profidentben sem szólnak, még üdülési csekkel is lehet fizetni :)
2011. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
profident jó, ott jártam már nagyon sokszor
2011. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
o.o Hát azért én szívesebben adtam 13 ezret a háromcsatornás gyökérkezelésért, mint egy egycsatornásért 19ezret. Akkor mennyi a hármas?
2011. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

www.dentalpalace.hu


Én dr Szrebó Zoltánhoz járok,mindig jól megcsinálta a fogaimat,volt olyan,amit más rendelőben már húzni akartak,ő megmentette,és ennek cirka 10 éve:)Árak tekintetében -is-szerintem messzemenőleg korrektek!

2011. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Profident-et senkinek nem nem javaslom rengeteg hentes dolgozik ott.

Sajnos sok kezdő tapasztalatlan dolgozik ott.

Nekem a fogamat el is rontották....

2017. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!