Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 14 évesen kiesett a bal felső...

14 évesen kiesett a bal felső szemfogam és fél év alatt alig pár mm-t nőtt. Most mozog a jobb felső szemfogam és érzem alatta a csontfogat. Kifognak még ezek a fogak nőni? És miért van ez h ennyi évesen esik ki?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni, hogy gyorsabban nőjön, vagy legyen helyette már fog? Kérlek segítsetek,nagyon kellemetlen,nem merek soha mosolyogni :((
2011. aug. 7. 01:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek tejfogak vagy csontfogak amik kiestek? Mert nem mindegy!
2011. aug. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jah bocs látom már, csak hosszú bonyolult a kérdés...

A papám mindig azt mesélte hogy volt egy tejfoga ami 22 éves korába akkor esett ki amikor katona volt :) Nekem meg 1 éves koromba még egy darab fogam nem volt, s tejfogaimat meg kihúzták mert olyan "gyökerük" volt hogy a csontfog nem tudta kinyomni. Aztán szép fogsorom lett végül :)

Szóval egyén függő, neked később cserélődik ki a fogsorod, nyugodtan mosolyogj bátran!!! :)

2011. aug. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.kommentelő:tejfog ami kiesett.

2.kommentelő:köszi a választ,de nem merek mosolyogni mert kínos és visszataszító,főleg a nőnél!

2011. aug. 7. 01:59
 4/11 anonim ***** válasza:
én 13 vagyok és nekem jobb oldalon van ez. a fogorvosom azt mondta a tejfogat ne húzzam ki ameddig lehet. mert addig is tartja mert lasssan nő a helyére. am fogszabályzót ajánlot.. de ahhoz tovább kéne menni 1 helyre... énmeg nem akarok :DDDD am sokmindenkinek van így ebben a korban!:)
2011. aug. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. és 2. kommentelő egy és ugyan az ÉN :)

Ezt ne szégyeld, mivel jobb fogszabályzót hordani valakinek? Mosolyogj amikor jól esik, olyan kevés alkalom van amikor őszintén lehet mosolyogni. Mindig mindenkire mosolyogni kell hidd el! Fél év depresszió után rájöttem hogy másképp nem megy! :)


18/L

2011. aug. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok! igaza van! az előzőnek :ĐĐĐ
2011. aug. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

02:08 : én bármit megtennék hogy minél hamarabb legyen helyette csontfogam!! de nekem a fogorvos azt mondta h ez van,ezt kell szeretni,ilyen típus vagyok...de nem hiszem el h pont velem kell történnie!!!!!

"ÉN" : tudom,és nagyon igazad van,de egyszerűen nem bírom elfogadni.. :((

2011. aug. 7. 23:15
 8/11 anonim ***** válasza:

De ez csak átmeneti időszak, nem a világ vége! Türelem és szép mosolyod lesz... :)


"ÉN" voltam... :)

2011. aug. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
02:08 vagyok (3.) tudom, hogy rossz de fogadd el... Annyira nem nagy gond.. Majd rendbe jön. Nem a világvége! vannak rosszabb gondok is://...
2011. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nagyon igazatok van,de nekem fontos a külső,mert szerintem avval pasizol...és nemtudok rámosolyogni egy fiúúra se... ://
2011. aug. 12. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!