Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit gondoltok ez mennyire...

Mit gondoltok ez mennyire gázos? (az arcom bal fele máshogy néz ki mint a jobb, mert a jobb szemfogam vámpírfog)

Figyelt kérdés

és borzasztóan zavar és idegesít ,hogy nem nézhetek ki "normálisan".. ,főleg az hogy megnézem magam tükörbe full jóképű csávót látok ,de ha lefotózom magam szemből mintha tök más lenne az arcom(enyhén szólva csúnyának találom magam ha függőlegesen tükrözve van a kép,csak azt nem tudom hogy akkor a külvilág vajon hogyan lát, és az miért lehet hogy jóképű gyereknek tartom magam a tükörből nézve, de ha az eredeti tükrözéssel nézzük(magyarul ami nincs türközve) a fejem akkor átlagos fejem van ,


az eltorzult szám okozza ezt az asszimetriát az arcomban ,ugyanis másképp áll a szám jobb mint a bal fele


hosszú elhatározásom után persze sikerült rávennem magam a fogszabira(jövőhét megyek dokihoz), de a velejáró beszólásoktól nagyon félek, még mindig

18f


2011. okt. 29. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok sikert!

Aki ilyenért beszól, az egy nagy paraszt.

2011. okt. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy pasas fogszabival? Full szexi!:)
2011. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ezt totál nem értem, 2. most csak azért írod ,hogy ne izgassam fel magam a hülyeségemmel,


őszintén szólva azt is leszarom hogy szexi vagy nem szexi (sztem baromira nem az) ,csak legyen már vége enenk a szar állapotnak..


persze még mindig nincs fogszabira pénzem ,de nagyon rajta vagyok az ügyön :D

2011. nov. 24. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Drágám, azért írtam, mert így van. Ezt majd te is tapasztalod, hogy mennyire bejön a csajsziknak.
2012. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!