Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig fog még fájni a fogam?

Meddig fog még fájni a fogam?

Figyelt kérdés
már múlt hét csütörtök betömték a fogamat.5 nap után visszamentem hogy fáj,és azt mondták,hogy ez így van jól.mondom oké. már 9-dik napja fáj,és hát most nem tudom eldönteni hogy csökken vagy egyre jobban,de elég rosszul vagyok,mivel nem tudok aludni tőle.léci segítsetek.esetleg van köztetek fogorvos?mert ha visszamegyek akkor csak azt mondják hogy így jó,vagy azt hogy ki is húzhatja.
2011. aug. 7. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

apum fogorvos, szerinte gyökér kezelni kellene.

Azt mondta, hogy oké, hogy esetleg utána érzékeny, mert meg lett bolygatva az a terület, de hogy még mindig így fáj, az már nem normális. keress másik orvost szerintem:S


23N

2011. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem normális

menj esetleg másik dokihoz, ha teheted

2011. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok. És azt nem mondhatja, hogy így jó, vagy kihúzhatja. Hát milyen orvos ez???

Talán kellene egy röntgen, és, ha menthető az a fog, akkor nem húzgálunk fölöslegesen.

2011. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi,nagyon mind a kettőtöknek.egyébként nem lett ezen röntgenezve semmi.csak beültettek a székbe, elsőre el se érzéstelenítették mert egy másik fogamon is volt egy kis lyuk.aztán adtak egy inyekciót.túl sokat nem vártak utána enyhén szólva.mindegy nem lett volna ezzel baj,csak ha jól megcsinálta volna.csak azért vagyok nagy dilemmába,mert ha nem is annyira észrevehetően de talán kicsit javult.de eddig este nem fájt és akor korábban el tudtam aludni,és hát ugye korábban keltem fel rá.de ha azt nézem akkor meg nem fáj annyira.és még a tetejébe az is baj hogy egyből végleges tömést rakott bele,se nem gyógytömést,vagy legalább ideigleneset.(bocs ha hosszú,de gondoltam inkább leírom)

a válaszokat nagyon köszönöm,és eddig is sokat segítettetek.

16/F

2011. aug. 7. 20:07
 5/7 A kérdező kommentje:

uhh.ma volta fogászaton,újratömték a fogamat.midenféle gyógyszer raktak bele,kiderült hogy be is volt gyulladva,amire gondolhattam volna.úgy néz ki most a dolog,hogy,ha így jó és pár nap múlva minden oké lesz,akkor így marad,ha nem akkor ki kell húzni de a gyökérkezelés fel sem merült,és nem értem mért.ha minden igaz akkor a lyuk ott van az idegkamrában már szinte,és azért volt rossz aludni,mert állítólag fekve nagyobb a nyomás.és ezt most főleg az elsőnek írtam (aki 3. is) hogy az apuja szerint ha ez így fájni fog,akkor ezt gyökérkezeléssel meg lehet e csinálni.

a választ előre is köszönöm.

16/F

2011. aug. 8. 16:08
 6/7 anonim válasza:
lehet nem fertőtlenítették rendesen...nálam is ez volt a probléma mint nálad ... és az a baj, hogy sok fogorvos nem csinálja rendesen ... nekem van egy fogam amit 3X kellett így tömni:/ ...és most kezdték gyökérkezelni
2011. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó neked.nekem ha így nem jó akkor húzzák,és le se sz@rják.na mind1,azért kösz.
2011. aug. 14. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!