Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosnál egyedül?

Fogorvosnál egyedül?

Figyelt kérdés

Holnap megyek fél 9re a fogorvoshoz, de sajnos senki se tud elkísérni, már többször is voltam nálla kísérővel, nagyon kedves a doktornő. Utoljára vagy fél-1 éve voltam nálla. Mit kellesz mondanom, vagy hogy lesz? jah és SZTK-s.

13/l


2011. aug. 8. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha voltál már nála, akkor ugyanúgy lesz mint akkor volt,ugyanolyan kedves lesz,sőt valószínűleg még kedvesebb,ha látja rajtad,hogy egyedül vagyés félsz.!

Bemész-köszönsz-elmondod miért jöttél-csak rutin ellenőrzés, vagy van valami panasz-becsücs a székbe-kinyitod nagyra a szád-és ennyi.


Hívd el magaddal egy barátnődet!

2011. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen idősen voltam egyedül, csináld úgy, ahogy az első írta. :)

Viszont nekem kellett egy nyilatkozatot vinni a szüleimtől, hogy a doki hozzányúlhat a fogaimhoz. Amíg nem volt nyilatkozat, nem kezelt.

2011. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2011. aug. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!