Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap veszik le a fogszabályz...

Holnap veszik le a fogszabályzómat. Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Fogok tudni majd enni meg rágni? Mert amikor feltették 1 hétig nem tudtam :/ valaki megirná az élményeit? :D
2011. aug. 9. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
majd megrágom neked ne aggodj
2011. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sajnos fájt amikor le vették,de utána olyan felszabadító érzése van az embernek!Újra tudsz majd almába harapni!Sok hej lesz a szádban! :)
2011. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Attól függ, hogyan... nekem fogóval lepattintották a bigyuszokat, majd később lecsiszolták a maradékot. Természetesen enni tudtam rögtön és abszolút nem fájt. A barátnőmnek viszont húzták le a fogáról. Mint mikor egy szeget akarsz kihúzni a falból. De azt mondta az se volt annyira kellemetlen. Sok sikert akkor holnap!
2011. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Húúúú, nagyon jó érzés :-)))) Polír, sima fogakat érzel majd a szádban, 5 perc múlva megszokod, és be sem tudsz majd telni a látvánnyal:-) Én legalábbis így voltam. Aznap este egy csomó pattogatott kukoricát megettem. (már nagyon hiányzott)Minden jót Neked!
2011. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Utána nagyon fura, csúszós érzés lesz, hamar bele fogsz szokni, pár óra:)
2011. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy az első mekkora bunkó. És ilyenekből áll a világ. De azért nektek nagyon szépen köszönöm a válaszokat, nagyon örülök, hogy ennyien irtatok :) Köszönöm
2011. aug. 9. 22:43
 7/18 anonim ***** válasza:
én csak annyit írok, hogy de jóóó neked, hogy már leveszik :D biztos szép lesz... nekem még vissza van egy pár hónapom, deee már nagoyn szeretnék ott tartani ahol te *.*
2011. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Másféléve van rajtam, én is örülök, hogy végre leveszik :) nem bántam meg.. Éjszakai fogszabályzót kellesz még majd viselnem :)
2011. aug. 9. 23:27
 9/18 anonim ***** válasza:

Majd megírod, hogy milyen? :)

Nekem 1-2 hónapom van még hátra, de 3 éve van fogszabim. :)

Sok sikert! :)

2011. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Itt vagyok.. Szuper simák a fogaim. Nekem fogóval húzogatta le azokat a breketteket (azt hiszem ez a nevük) és egy picit, olyan érzés volt mint egy foghúzás, de nem fájt. Aztán lekapargatta a ragasztót :-) Mindenjótneked !!
2011. aug. 10. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!