Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap szájsebészetre kell...

Geejza kérdése:

Holnap szájsebészetre kell mennem reggel. Ma benntört húzásnál a fogam és azt mondta a doki, hogy fel kell vágni a foginam. Ez fájdalmas lesz? Ma amikor próbálták kihúzni 2 érzéstelenítő kellett, mert egy nem ért semmit. De így is fájt. :\

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát mit szépítsem, igen fájni fog! nem is kicsit és utána is nagyon fog fájni! Párom napokig szenvedett vele! Kitartás!!!
2011. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem elcseszték a fogamat, én is itt kötöttem ki.. két napig csak vinnyogtam, annyira fájt előtte. Tömött volt a fogam, elmentem az orvosomhoz, mondván hogy fáj. Ő kivette a régi tömést, újat rakott bele. De ahogy elmúlt az érzéstelenítés, hihetetlen módon elkezdett fájni! Elfutottunk az ügyeletre, ott nem tudom pontosan mit csináltak vele, icipicit enyhült a fájdalom, de alig tudtam aludni. Másnap mentünk a szájsebészetre, ott 2 perc alatt "kikalapálták" :D Akkor kicsit fájt, de az a leírhatatlan megkönnyebbülés utána...

amúgy nekem 3 érzéstelenítőt adott az ügyeletes előtte, mert nekem is kegyetlenül fájt :(

Na, de nyugi, ott kicsit kellemetlen lesz abban a pillanatban, de aztán utána már csak egy emlék marad:)

2011. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát bírtam már ki nagy fájdalmat ( térdműtét utáni csőkihúzás :D ) de ami a számmal kapcsolatos attól eléggé félek :\ de legalább akkor gyorsan megvan ugye ? :) és köszönöm a váloszokat :D
2011. aug. 11. 19:05
 4/7 tetris ***** válasza:
53%

Drága Gejza! Hogy ontanád a véredet háború esetén a hazáért, ha egy kis szájsebészeti beavatkozástól is így meg vagy rettenve?

Felesleges előre idegeskedned, mert nem lesz semmi gáz. Az orvos szakember, tudni fogja milyen, és mennyi érzéstelenítő kell, hogy ne okozzon fájdalmat. Számtalan ilyen esetet látott már, mint a tied, és rendelkezésére áll minden speciális eszköz, hogy minél gyorsabban és ügyesebben kiszedje a maradék fogadat.

Nem a középkorban vagyunk, hogy ordítani kelljen a fájdalomtól!!!!!

2011. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
háát remélem rendben lesz minden nem szeretném h ez elb@ssza a nyárból maradt kis időt -.-
2011. aug. 11. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen de arra készülj fel hogy babusgatni nem fognak :D Én meg sem mertem mukkanni, annyira meglepődtem a pasitól:D Elég határozott volt :D szóval nem volt apelláta és felesleges nyöszörgés, mert rám szólt xD De ezt így kellett csinálni:) Mondom, egy perc alatt megcsinálta amivel a női fogorvosok két napot szenvedtek...
2011. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már túl vagyok rajta szerencsére.. :D kellett vésni és fúrni, utána még kapargatta meg recsegtette.. :D közbe szóltam h nemérzek semmi zsibbadást szal az érzéstelenítő semmit nem ért -.- úgy 10 percet szenvedett mire meglett és háát.. nem volt vmi kellemes xD férfi volt egyébként a doki.. összevarta meg írt vmi erősebb fájdalomcsillapítót ami fertőtlenít is vagy micsinál de most még szerencsére annyira nem fáj. kicsit nyöszörögtem amikor fúrta a többi az oké volt úgy naggyából, de nem szeretnék a jövő hét pénteki varratszedés után többször szájsebészetre menni az fix :D
2011. aug. 12. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!