Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozó feltevése után...

Phiona0068 kérdése:

Fogszabályozó feltevése után fájt a fogad?

Figyelt kérdés
A lányom tegnap kapott állandó fogszabályzot, ma panaszkodott,hogy fáj a foga, nem tud rágni, normális ez?
2011. aug. 11. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, még legalább 1-2 hétig.
2011. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Viszont találj ki finom főzelékeket, puha kajákat, mert ahogy az ember egyre jobban éhezik, egyre jobban fogy a türelme. Én sokszor bőgtem, ha nem tudtam mit enni... :D

De lehet, hogy csak nekem fájó pontom a hasam. :)

2011. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sajnos igen, pár napig így lesz és minden egyes állításnál is érzékenyebb lesz 1-2 napig. ez sajnos vele jár :-( de gondoljon a végeredményre ;-)
2011. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ji..... ***** válasza:

Régen volt már, de emlékszem, amikor feltették, és utána, ha állítottak rajta, akkor fájt kb. fél napig, egy napig.

Be lehet venni olyankor egy fájdalomcsillapítót (Algoflex, stb.), enyhíti. Néhány nap után már nem érzékeny.

2011. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is igy gondoltam:)).
2011. aug. 12. 06:18
 6/6 anonim ***** válasza:
én két hétig nem ettem főtt kaját.. csak levest, főzeléket, joghurtot... pudingot, ilyeneket, és kb. bőgni tudtam volna a fájdalomtól!!! iszonyatos volt! amúgy még fog is neki fájni, mivel a fogszabályzó, azért van, hogy szabályozza a fogakat, tehát folyamatosan húzni, mozgatni fogja.. és hát az nem kellemes érzés... lássuk be, a fog mégiscsak egy csont...
2011. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!