Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy egyek hogy ne kerüljön...

Hogy egyek hogy ne kerüljön oda semmi?

Figyelt kérdés
Volt egy fogam ami tömve volt csak a fogorvos annyira pocsékul csinálta meg hogy a tömés fele kijött. Eddig csak lyuk volt. Egyszer tört le belőle addig se történt semmi. Aztán most egyszer megint tört belőle de persze úgy hogy ha nyál étel ital vagy akármi oda kerül egyből teljesen rosszul vagyok. Hozzá ér az ideghez. És már reggel óta nem ettem semmit. Próbálok a jobb oldalt de van hogy átcsúszik és onnan jön a kegyetlenség. Azért nem mentem el eddig fogorvoshoz mert félek hogy ismét egy béna kéz alá kerülök. Hogy tudnám kiügyeskedni hogy evés közbe ne kerüljön oda semmi? Egész nap szorítom össze hogy ne kerüljön oda nyál.
2011. aug. 12. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj apró falatokat enni a másik oldalon, esetleg olyan kaját, amit nem nagyon kell rágni.

Tudom hogy fájdalmas, de muszáj enned, mert utána azért leszel rosszul.

Amilyen hamar csak tudsz, menj dokihoz és ne szenvedj. Ha ennyire rossz volt az Sztk-s doki, akkor menj másikhoz vagy ne sajnáld a pénzt egy magándokira.

Én is hasonló helyzetben voltam és most 50 km-el arrébb lévő fogdokihoz járok.

2011. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megelégszek nem magándokival is mert hallottam magándokikról rosszat. Csak már annyira félek. Nagyon régen mikor még 6 éves lehettem volt egy jó doki de az már nincs.
2011. aug. 12. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!