Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a miskolci Megyei Kórház szájsebészeti ellátásáról?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a fogorvosomnál, foghúzáson. Letört a korona, és nem tudta megcsinálni, ezért írt egy beutalót a szájsebészetre. Felhívtam őket és szeptember 29-re kaptam időpontot. Eléggé parázok.
2011. aug. 16. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
egyszer ott furtak bele a nyelvembe a fogam helyett...ha idős pasi a fogosvos ahoz ne menj mert szart sem ér...
2011. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jézusom!! oO Remélem nem lett semmi bajod! :O

Fizetni kell érte? Vagy olyan mint a körzeti orvos, hogy ingyen csinálja..?!

Mert ha pénzért, inkább Nyíregyházára megyek. :S

2011. aug. 16. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
hát fizetni nem kellett mert sulival mentünk de am ha felnőttként mész akkor kell
2011. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És azt esetleg tudod, hogy ( körülbelül ) mennyit?

:S

2011. aug. 18. 20:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Kász, túl vagyok rajta. Nyíregyházán a Szájsebészeten végtelenül aranyos, kedves emberek voltak. 10 perc alatt ki is szedte a roncs fogamat a gyökerekkel! Kitisztította, bár az nem volt vészes már annyira. Ingyen volt minden, ellátás, röntgen, hiába nem vagyok még ideiglenesen sem bejelentkezve oda. ( Még 2x meg kell fordulnom ott -.- :S:D )
2011. nov. 1. 10:47
 6/7 anonim ***** válasza:

De ott előbb kerültél sorra (Nyíregyen)?

Mikorra kaptál hat.időt

2014. ápr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sokkal hamarabb. Ott 1 héten belülre már kaptam is időpontot. :)
2014. máj. 10. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!