Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ebben a hónapban kapok fogszab...

Ebben a hónapban kapok fogszabályzót, ragasztottat, fémet,1 évig kell hordjam, mert nem olyan vészes, de utána kötelezõen kell éjszakait hordanom? 16/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
nem biztos, de az emberek többsége kap.
2011. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zkriszti3 ***** válasza:
A lányomnak hamarosan letelik az egy év. Már csak éjszakait visel és azt mondta annak ellenére, hogy letelik az idő továbbra is használni akarja. Örül a szép fogainak szeretné ha ilyen is maradna.
2012. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezen csak úgy nézek, hogy nem is vagy ki azon hogy állandót kell hordanod ,hanem az éjszakaiól félsz, ha lehetne akkor én 20 évig hordanám az éjszakait csak azért hogy ne kelljen állandót, de nem tehetem


mi a trükköd?

2012. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utálom a fogaim. Bár már 3 hónapja fenn van a fogszabi :) ...

nem félek, attól sem, inkább csak érdeklõdöm.

Neked van? (utolsó)

2012. jan. 10. 17:48
 5/6 anonim válasza:
Mindenki kap éjszakait.Ezzel akadályozzák meg,hogy visszaálljanak a fogak.De szerintem ez már a legkevesebb.:)
2012. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj..De akkor visszacsúszik az egész az eredeti,vagy az eredetinél is rosszabb állapotba és kezdheted előröl az egész fogszabályzási procedúrát..
2013. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!