Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fontosak a szép fogak?

Mennyire fontosak a szép fogak?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok. Ált.suliban volt fogszabályzóm, de középiskolában már nem mertem hordani őket,így nagyon-nagyon elállóak lettek. alul jobb és baloldalt is van 1-1 fogam ami előrébb áll, de ez még nem is olyan vészes. felül van 2 hatalmas lapátfogam, mellettük 1-1 olyan fog, ami sokkal feljebb nőtt ki a többinél és hegyesek is.. eléggé elütnek egymástól. Ez nagyon nagy hátrány?? Például azért nem fognak dolgozni felvenni normális helyre, mert elállóak a fogaim, vagy a párkapcsolatban nagyon nagy hátrány( eddig 2x voltam párkapcsolatban)? Csak mert eléggé béna vagyok ilyesmi téren, és kíváncsi lennék hogy a fogaim miatt, vagy csak mert nincs önbizalmam..
2011. aug. 19. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
szeintem (számomra) sokkal fontosabb az, ogy a fogaid ápoltak legyenek. ha összevissza állnak, nekem az nem lenne baj és azt is kétlem, hgy emiatt nem vesznek fel valahova dolgozni, hacsak nem rúzst akarsz reklámozni :)
2011. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hátrány!! Nem ez a fontos, hanem hogy milyen vagy, a külső az csak egy dolog, bármilyen kinézetű embernek van párja, csak meg kell találni! Na ezt jól megaszontam XD XD
2011. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
számomra fontos, főleg egy lánynál legyenek szépek a fogak egyenesek fehérek. elképzelhető hogy hátrány pl olyan munkában ahol sokat kell mosolyogni. 20 évesen sem késő A fogszabályózo. inkább hord 1 évig minthogy megbánd h nem hordtam még fiatalon.és a fogszabályzó már lassan divat lesz.
2011. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló a helyzet és most 20 éves létemre fogszabályzóm van. Szerintem a szép fog nagyon fontos, 1,5-2 évig van fogszabályzód és utána az életed hátra lévő részében szép fogad lesz... Ezt mindenki maga dönti el, mennyire éri meg neki.
2011. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!