Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép fogak, csak fogszabályzóv...

Szép fogak, csak fogszabályzóval lehetségesek? Azonnali eredmény nincs? Nem létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azonnalinak nem éppen "azonnali", de nem évek: Teljes műfogsor. Azaz elmész a fogdokihoz, ő kb. 1 hónap alatt kihúzza az összes fogad, majd beültetnek szép, "egészséges", ragyogóan fehér fogakat.

Nem olcsó*, spórolósan csak egy-két beültetett fog és korona, nagyon drágán az összes fog beültetett.


*: Értsd teljes fogbeültetésnél 2-10.000.000 Ft körüli összeg.

2011. okt. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ilyen morbid beavatkozásra gondoltam, inkább legyenek a saját fogaim csúnyák, mint nem a sajátjaim, de szépek.
2011. okt. 28. 00:43
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire súlyos a helyzet. Sok esetben koronával is lehet korrigálni egy-egy vonalat, beilleszteni a többi közé. Nagy eltéréseket viszont csak fogszabályzóval. De már abból is van abszolút láthatatlan, igaz nem olcsó 500 és 1 millió között van, ha elmúltál 18...
2011. okt. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Csak a fogszabályzóról tudok, viszont az tényleg hatásos. Ha akarnak neked tenni, szerintem ne sajnáld. Inkább bírd ki azt az 1-2 évet, minthogy egész életedben ösz-vissz fogakkal élj. Mellesleg most már nem ciki, nyugodtan, büszkén hordhatod.

Esetleg nem mosolyogsz, úgy nem látják a többiek. Rövid időre ez is megteszi...

2011. okt. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én többször láttam egy magyar 'szépítő' műsorban, hogy lehet így is korrigálni, be-és hozzátoldásokkal, csiszolással, volt olyan akinek a 'szüneteket' javították ki a fogai közt, volt akinek a kuszaságán segítettek ilyen-olyan toldásokkal, csiszolgatással... Azt viszont nem tudom, hogy ezek mennyire tartósak,mennyi idő után látszik esetleg a toldás és az eredeti fog közti esetleges elszíneződés, milyen sűrűn kell fogászatra járni vele, milyen fogápolást igényel... stb.stb.
2011. okt. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A szépítőműsorokban a porcelánhéjas verziót szokták leginkább használni. Nagyon durva torzulásokat nem, kisebb egyenetlenségeket lehet vele javítani. Gondolom nem túl olcsó, meg azt szerintem bizonyos időközönként cserélni is kell.
2011. okt. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!