Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hallott már erről valaki,...

Hallott már erről valaki, illetve van olyan aki igénybe vette ezt a fajta fogszabályzást? Hatásos? Az árakról lehet valamit tudni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 22. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Tuti kamu!
2011. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

közben találtam egy másik oldalt,ami egy fogászat honlapja,és nem tűnik gagyi fogászatnak.és ott csinálnak ilyet.a címük pedig ugyanaz mint a fenti linkben írt cím. [link]

hát nemtudom,esetleg ha valakinek van személyes tapasztalata megköszönném ha leírná:)

2011. aug. 22. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű gondolkozás, a fogszabályzósoknak így is fáj, hogy állítgatják a fogszabályzot, most gyorsabban nem lehet szabályozni!
2011. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát... én örülnék ha lenne ilyen:)
2011. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Megtudtál esetleg valamit? Egyébként biztos nem kamu, pont ma láttam a Viasaton egy műsort, ahol a nőnek ezzel a technikával varázsoltak gyönyörű fogsort, de bizony nagyon borsos áron.

Engem is érdekelne, csak félek hogy nem az én pénztárcámnak van.

2011. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fórumokat nézegettem ott 400ezer forint körüli árat írnak rá...igazából ahhoz képest nem sok,ha azt nézed h egy kevésbé látható fogszabályzó is ennyi amit tovább kell hordani.ha lesz ennyi pénzem én biztos elmegyek egy konzultációra:)
2011. szept. 19. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
hú, akkor brutál ára van, nem hiszem hogy én igénybe veszem. :(
2011. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!