Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mire számíthatok ha csak...

Mire számíthatok ha csak röntgen után tudta eldönteni a fogorvosom, hogy mégis szuvas a fog?

Figyelt kérdés
Voltam fogorvosnál pár hete de nem kívűl semmit a fogamon csak vmi fura volt neki ezért elküdött röntgenre, visszamentem vele és azt mondta igen jól sejtette tényleg elszuvasodott a fog de nem csinálta meg,csak időpontot tudott adni. Ha szabad szemmel nem látott semmit és röntgen kellett neki a döntéshez akkor ez azt jelenti, hogy sokkal mélyebbre kell majd fúrnia? Vagy az is lehet, hogy olyan mélyen van a szuvasodás, hogy gyökérkezelni kell?
2011. aug. 28. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én annyit fűznék hozzá hogy a szuvasodás gennyet termelhet a fog gyökér alatt és az ha szerencsés az illető túl is éli mivel az fel megyen az agyba ott pedig fertőzést okozva azonnali halált okoz, de van akinek kifakad és az ínyén keresztül távozik ami förtelmes bűzös vmi, szval ezért kell megcsinálni de ehhez egy mezei doki nem képes! sebész kell neki, a tiéd is így végződik majd idővel.
2011. aug. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a gyökérkezelés igen vsznű sajna. (előző).
2011. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyit jelent, hogy még nem fúrta át kívül a lyuk a fogad és szabad szemmel kívülről nem látható, hogy szuvas. Nyugi, ha nem csinálta meg azonnal, hanem időpontot adott, akkor nem lehet olyan nagy a gond. Persze azt csak ő tudja neked megmondani, hogy kell-e majd gyökérkezelés vagy elég lesz egy sima tömés, így látatlanba senki nem fogja tudni.
2011. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De éreztél fájdalmat?
2014. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt már tömve a fog?
2014. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!