Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájvíz mennyire jó?

Szájvíz mennyire jó?

Figyelt kérdés
gondolkoztam most rajta, melyiket vegyem? annyit hallottam róla, hogy alkoholmenteset kell, meg talán 30 másodpercig kell vele öblögetni, de azon kívül pl meddig tart ki ha minden nap reggelente használom, mert azért egy ezres körül mozog az ára
2011. aug. 28. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Listerine Stay White-t használom. Elég jó és tisztának érzem utána a szám. Kb. egy hónapig tart ki, vagy max. másfél hónapig. Én reggel és este is használom, most vettem kb. 2-3 hete és már félig sincs a kisebb flakon (mert van az a bazinagy is). Azt hiszem ez alkoholos, de ez nem számít, jó és kész. Viszont a hatása azért elmegy elég gyorsan és hozzá lehet szokni. Első alkalommal nagyon érdekes volt, kicsit csípett is, de nagyon üde lett a szám, aztán mostanra már eléggé megszokottá vált és észre sem veszem.
2011. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
véleményem és tapasztalatom szerint a szájviz csak pénzkidobás semmi sem ér
2011. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elmexet használok vagy 6 éve. 1800 ft a 400 ml, de csak este használom, olyan 2 hónapig elég.
2011. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 natym válasza:
en nem hasznalok mert szerintem nincs ertelme egszer hasznaltam de abba is hagytam
2011. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!