Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájvíz lenyelése esetén mi a...

Szájvíz lenyelése esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ha véletlen megtörténne, kell-e orvoshoz fordulni, vagy egyebet tenni?
2011. aug. 28. 19:00
 1/5 anonim válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle, csak ne igyál üvegszámra :D
2011. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem,mert arra készült hogy a szádba kerüljön,aki hosszabb ideig használja egyszer úgy is lenyeli.Gondolom nyeltél már fogkrémet,nem? szerintem nem kell orvoshoz fordítani,esetleg igyál rá vizet :D
2011. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első sorban arra gondoltam ha netán véletlen gyerek kezébe kerül. Na de megnyugodtam, köszi a válaszokat!
2011. aug. 28. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyerek kezébe ne kerüljön! Ha mégis, akkor a gyereket orvoshoz kell vinni. De egy felnőttnek néhány kortytól semmi baja nem lenne.
2011. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
A szájvíz általában fluoridot tartalmaz, aminek a fogyasztása mérgező és nagyobb adagban halálos is lehet. Néhány kortytól nem lesz nagyobb probléma, de ha valaki egy fél litert megiszik akkor jobb estben kómába kerül, rosszabb esetben meghal.
2013. okt. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!