Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig bírtátok elviselni...

Meddig bírtátok elviselni hogy nem mertek teli szájjal nevetni? (elálló fogak)

Figyelt kérdés

én már nem sokáig bírom ,már tényleg csak az tart vissza hogy nem tudom az önbizalmam hogyan állna akkor ha feltenném ,biztos lenne pár kellemetlen szitu, mondjuk így még több


18f


2011. aug. 29. 22:16
 1/6 Gondola válasza:
Ha ez a dolog zavar téged,menj el fogorvoshoz,biztosan tudnak rajtad segíteni,fogszabályzó például.Addig is nevess nyugodtan,mert ha látják rajtad,hogy zavar téged,őket is fogja,ha meg elfogadod magad,akkor mindenki más is ezt teszi majd.:)
2011. szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez van :p nem birom
2011. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kor? én már tényleg nem bírom sokáig. ráadásul a jövőm a "tét". ez tökre nem játék. de kicsit balf.sznak érezni magam annyira rossz. így is sokszor ígyérzek. még akkor mi lenne ha feltenném a szabolcsot
2011. szept. 2. 20:59
 4/6 anonim válasza:

Tudom h egy kicsit későn bukkantam rá a kérdésedre de hátha még érdekel a véleményem...

Hasonló helyzetben vagyok vagy lehet h még rosszabban: 16 éves lány vagyok és majdnem 5 hónapja kihúzták a legelső fogamat (nem akarom részletezni elég bonyolult) és sajnos 5 hónapja én sem tudok rendesen beszélni idegenek elött mert mindig csak arra tudok gondolni h mit gondolnak meg ilyenek. Ugyanakkor nevetni, enni és kommunikálni is kész borzalom...

2012. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

azóta már bevállatam a fogszabit


am uhh ez durva:S

nem tudsz beültetni vagy eddig hogy hogy nem tetted?

nem tudom azt hogy lehet egyáltalán elviselni:\

2012. máj. 23. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:

49% vok


nekem is elbaszta a jovomet,igy nem tudok menni semerre.

mehettem volna kulfoldre iskolaba de hiaba :(


nekem is van mostmar fogszabalyzom

2012. máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!