Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Reflux betegség mennyi idő...

Reflux betegség mennyi idő alatt gyógyitható?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 02:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
úgy tudom, de javítsatok ki, ha nem, h véglegesen nem gyógyítható, csak tünetmentessé lehet tenni
2011. aug. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem gyógyítható.
2011. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Nekem szinte teljesen tünetmentesen elmúlt, már gyakorlatilag gyógyszermentes vagyok. Nálam az jött be, hogy sokat fogytam, de valószínűleg más is van a háttérben még. Másodfokú refluxom volt, de nagyon szenvedtem tőle, a gyógyszerek is keveset segítettek. Szóval nem teljesen igaz az, amit mondanak erről a betegségről.
2011. szept. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Daemia ***** válasza:
Gyógyítható paleolit diétával. Olvass utána, sokaknak megszüntette.
2011. szept. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A Reflux nagyon egyszerüen, olcsón és gyorsan gyógyítható, méghozzá homöopátiával, Schüßler-só NR."5" !!!


A "NR.5" az Kálium phosphoricum D6.

Naponta 2-3 x 1 Tabletta.


Babkávéról le kell mondani, mert az nagyon lecsökkenti ill. meg is szüntetheti a hatást, különben a homöopátiának SEMMI mellékhatása nincs!


Az elsö napokban elöször egy átmeneti rosszabbodás fog esetleg jelentkezni, ez mutatja, hogy a szer elkezdett "dolgozni" a szervezetben, de utána minden egyre jobb lesz!


Gyors javulást kívánok!!!

2011. szept. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Az orvosom azt mondta mikor megkérdeztem,hogy el fog-e múlni a reflux által okozott felmaródás a torkomban, hogy : Honnan tudjam én azt ? Diétázzon ! Fűszereset,erőset,szévsavasat és alkoholt ne egyen...
2011. szept. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

igen,nekem is elmondta az orvos mit nemszabad ennem-innom. nekem a nyálam,a számban érzem ezt a fura érzést,mintha savas lenne a nyálam,néha pedig maró érzés is jelentkezik a torokban.


orvosságot irt ki a doktornő,3fajtát szedek. mondott ő is valami erősebb gyógyszert,de aztmondta az még nekem lehet túl erős ( 17éves fiú vagyok ) és sok a mellékhatása.

2011. szept. 2. 13:26
 8/17 anonim válasza:

Umaren, orvosi rendelvényre.

Napi egy szem

2011. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Többféle gyógyszer van, nekem a 2 x 1 Nolpaza 40 mg vált be, persze doki írja fel. Mellette ajánlotta még a Salvus vizet is, lefekvés előtt igyál 1 decit hidegen (különben nagyon rossz íze van), de ezt is kúra szerűen kell alkalmazni. Ha elfogyott a flakonból, pihentesd a dolgot, majd néhány hét után kezd újra. Ezek együtt elviselhetővé teszik a refluxot.
2011. szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A homöopátikus szer, amit ajánlottam MINDEN mellékhatás nélkül kigyógyítaná!

A Reflux pszihés alapon jön létre!!!

2011. szept. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!